Lineárne automatické posuvné dvere

Lineárne automatické posuvné dvere

Štíhle a kompaktné posuvné dvere elegantného dizajnu

Lineárne automatické posuvné hliníkové dvere

Lineárne automatické posuvné dvere patria k najrozšírenejším riešeniam automatizácie vstupov do budov. Návštevníci ocenia rýchle otváranie pri vstupovaní a prechod cez ne vnímajú ako komfort. Sú obľúbené pre svoju komfortnú prevádzku a príjemný vzhľad, ale aj dlhú životnosť. Otváranie je riadené s vlastnou inteligenciou s rozmanitými možnosťami pripojenia a nastavenia, s prehľadnou a jednoduchou obsluhou. Pre lineárne radenie dverových krídel je pre ich odsunutie nevyhnutný dostatočný priestor na stranách stavebného otvoru. Voliteľná možnosť uzamykania je zabezpečená integrovaným uzamykaním na pojazdovom vozíku alebo automatickým viacnásobným uzamykaním (AMV).

Pohon lineárnych automatických posuvných dverí

Aj rozmerovo veľké a ťažké aktívne krídlo (až do 200 kg) s automatickým pohonom sa otvára spoľahlivo a rýchlo (do maximálne 0,9 m/s). Pohon spĺňa tie najnáročnejšie požiadavky aj extrémne frekventovaných vstupov a prechodov – vďaka stabilným pojazdovým vozíkom s veľkými pojazdovými kolieskami a vymeniteľnej pojazdovej koľajnici uloženej na gumenej podložke má tie najlepšie pojazdové vlastnosti pri minimálnom opotrebení a minimálnej hlučnosti.

S pohonmi G-U je možné dosiahnuť až 3 000 mm svetlej prechodovej šírky. Motor je poháňaný napájacím napätím 230 V AC, 50 Hz. Pohon disponuje neuveriteľnou rýchlosťou zatvorenia až max. 0,5 m/s.

Detail pohonu automatických posuvných dverí

Lineárne automatické posuvné dvere na únikovej ceste

Tieto dvere sú vďaka osvedčeniu od skúšobného inštitútu TÜV, certifikátu podľa STN EN 16005 a splneniu aktuálnych smerníc a noriem vhodné aj pre použitie v únikových a záchranárskych cestách (samokontrolný systém pohonu s dvoj-motorovou technikou typu CM-F, EM-F, HM-F).V prípade akejkoľvek poruchy sa posuvné dvere dokážu ešte otvoriť a zabezpečiť voľný prechod pre únik osôb.

Vianoce a nový rok 2016

Veselé Vianoce a šťastný nový rok!

Keď Boh otvoril (inter) okno na nebi, opýtal sa nás: “Aké je Vaše vianočné prianie?” Odpovedali sme: “Pane, ...

Salamander, Rehau alebo Veka?

Kupujeme raz za život.

Nemecká značka okien i dverí, ktorá zaručuje prvotriednu kvalitu a prevedenie ponúkaných výrobkov. Plastové profily sú ...

Môžem prekryť rám s polystyrénom?

Okná a dvere z exteriéru

Výmena okien i dverí je činnosť, s ktorou sa raz stretne každý z nás. Ide o dôležité rozhodnutie, ktorému by ste mali venovať dostatok ...

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu