Teleskopické automatické posuvné dvere

Teleskopické automatické posuvné dvere

Stvorené pre maximálne prechodné šírky pri minimálnych plochách.

Teleskopické automatické posuvné dvere

Teleskopické automatické posuvné dvere sa postarajú o rýchle otváranie veľkých vstupov a optimálny prechod osôb aj pri nepatrných plochách širokej prechodnej pasáže. Tam, kde je menej priestoru na stranách, je vhodné teleskopické usporiadanie dverových krídel.

Neprerušované vedenie nachádzajúce sa v podlahe prispieva k vysokej stabilite pojazdového krídla. Dostupné sú v 2-krídlovom, 4-krídlovom prevedení s bočnými dielmi alebo bez nich, s poliami pre nadsvetlíky alebo bez nich.

Druhy prevedenia teleskopických dverí

Pohon teleskopických automatických posuvných dverí

Samokontrolný pohon s dvoj-motorovou technikou a veľkými pojazdovými kolieskami s tichým chodom a vysokou rýchlosťou otvorenia (do max. 0,9 m/s). Pojazdová koľajnica dverí je odolná proti pretočeniu a voliteľné integrované uzamknutie sa nachádza na pojazdovom vozíku. Vlastná inteligencia riadenia dverí umožňuje rozmanitosť pripojenia i nastavenia a prehľadnú, jednoduchú obsluhu.

Teleskopické automatické posuvné dvere na únikovej ceste

Teleskopické dvere sú vhodné aj na použitie v únikových cestách (samokontrolný pohon typu EMT-F) a majú osvedčenia konštrukčného vzoru od skúšobného inštitútu TÜV. Samozrejmosťou je certifikácia podľa STN EN 16005 a splnenie aktuálnych noriem a smerníc.

Čo ešte treba vedieť o montáži okien?

Dvakrát meraj a raz rež!

Okrem toho je nutné myslieť pri polohe okna na budúcu hrúbku zatepľovacieho systému. Tento faktor treba brať do úvahy najmä pri ....

So stĺpikom alebo bez stĺpika?

Prednosti stĺpiku

Ak máte okno bez stredového stĺpiku, jedno krídlo je vždy otváravé a druhé otváravo-sklopné. Ak ste sa rozhodli pre prevedenie, ktorého ...

Hliníkové okná za cenu plastových?

Môžeme potvrdiť, že hliníkové okná ich priam „porazili“ a v súčasnosti nemajú nikde na svete konkurenciu. Tak čo poviete, znie to lákavo, však?

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu