Teleskopické automatické posuvné dvere

Teleskopické automatické posuvné dvere

Stvorené pre maximálne prechodné šírky pri minimálnych plochách.

Teleskopické automatické posuvné dvere

Teleskopické automatické posuvné dvere sa postarajú o rýchle otváranie veľkých vstupov a optimálny prechod osôb aj pri nepatrných plochách širokej prechodnej pasáže. Tam, kde je menej priestoru na stranách, je vhodné teleskopické usporiadanie dverových krídel.

Neprerušované vedenie nachádzajúce sa v podlahe prispieva k vysokej stabilite pojazdového krídla. Dostupné sú v 2-krídlovom, 4-krídlovom prevedení s bočnými dielmi alebo bez nich, s poliami pre nadsvetlíky alebo bez nich.

Druhy prevedenia teleskopických dverí

Pohon teleskopických automatických posuvných dverí

Samokontrolný pohon s dvoj-motorovou technikou a veľkými pojazdovými kolieskami s tichým chodom a vysokou rýchlosťou otvorenia (do max. 0,9 m/s). Pojazdová koľajnica dverí je odolná proti pretočeniu a voliteľné integrované uzamknutie sa nachádza na pojazdovom vozíku. Vlastná inteligencia riadenia dverí umožňuje rozmanitosť pripojenia i nastavenia a prehľadnú, jednoduchú obsluhu.

Teleskopické automatické posuvné dvere na únikovej ceste

Teleskopické dvere sú vhodné aj na použitie v únikových cestách (samokontrolný pohon typu EMT-F) a majú osvedčenia konštrukčného vzoru od skúšobného inštitútu TÜV. Samozrejmosťou je certifikácia podľa STN EN 16005 a splnenie aktuálnych noriem a smerníc.

Skryté kovanie je lepšie?

Má výhody?

Hlavne keď výhody prevyšujú výdavky. Veď okná sa nemenia raz za rok a sú nevyhnutnou súčasťou našich príbytkov, tak ich ...

Kedy meniť okná?

Aký je postup prác?

Ak ste sa už rozhodli, že bude najlepšie pustiť sa do výmeny, treba sa v prvom rade rozhodnúť, o aký typ okien máte...

Vykurovacie obdobie

Správna volľba

Z toho vyplýva, že vo „vykurovacom období“, čiže v zime, sa v interiéri vašej domácnosti udrží teplo a vy tým ušetríte náklady za energiu. Dôležité však ...

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu