Teleskopické automatické posuvné dvere

Teleskopické automatické posuvné dvere

Stvorené pre maximálne prechodné šírky pri minimálnych plochách.

Teleskopické automatické posuvné dvere

Teleskopické automatické posuvné dvere sa postarajú o rýchle otváranie veľkých vstupov a optimálny prechod osôb aj pri nepatrných plochách širokej prechodnej pasáže. Tam, kde je menej priestoru na stranách, je vhodné teleskopické usporiadanie dverových krídel.

Neprerušované vedenie nachádzajúce sa v podlahe prispieva k vysokej stabilite pojazdového krídla. Dostupné sú v 2-krídlovom, 4-krídlovom prevedení s bočnými dielmi alebo bez nich, s poliami pre nadsvetlíky alebo bez nich.

Druhy prevedenia teleskopických dverí

Pohon teleskopických automatických posuvných dverí

Samokontrolný pohon s dvoj-motorovou technikou a veľkými pojazdovými kolieskami s tichým chodom a vysokou rýchlosťou otvorenia (do max. 0,9 m/s). Pojazdová koľajnica dverí je odolná proti pretočeniu a voliteľné integrované uzamknutie sa nachádza na pojazdovom vozíku. Vlastná inteligencia riadenia dverí umožňuje rozmanitosť pripojenia i nastavenia a prehľadnú, jednoduchú obsluhu.

Teleskopické automatické posuvné dvere na únikovej ceste

Teleskopické dvere sú vhodné aj na použitie v únikových cestách (samokontrolný pohon typu EMT-F) a majú osvedčenia konštrukčného vzoru od skúšobného inštitútu TÜV. Samozrejmosťou je certifikácia podľa STN EN 16005 a splnenie aktuálnych noriem a smerníc.

Štvorsklo ako trend - extrémna izolačná schopnosť

Nebojte sa siahnuť práve po štvorskle

Už z logického hľadiska je jasné, že izolačné štvorsklo dokáže vylepšiť tepelnú izoláciu, ba dokonca vytvoriť maximálnu ...

Moment rozhodnutia pri voľbe kvalitných okien

Aký materiál?

Treba si už na začiatok uvedomiť, že ide o niečo, čo vám bude slúžiť po celé roky, ba v mnohých prípadoch až do konca života, čiže kvalita ...

Pomáhame z lásky k deťom

Venovali sme 2% z dane

S radosťou oznamujeme, že podporujeme nadáciu markíza a pomáhame deťom. Budúcnosť je detský úsmev, ktorý si môžeme vychutnávať.

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu