Teleskopické automatické posuvné dvere

Teleskopické automatické posuvné dvere

Stvorené pre maximálne prechodné šírky pri minimálnych plochách.

Teleskopické automatické posuvné dvere

Teleskopické automatické posuvné dvere sa postarajú o rýchle otváranie veľkých vstupov a optimálny prechod osôb aj pri nepatrných plochách širokej prechodnej pasáže. Tam, kde je menej priestoru na stranách, je vhodné teleskopické usporiadanie dverových krídel.

Neprerušované vedenie nachádzajúce sa v podlahe prispieva k vysokej stabilite pojazdového krídla. Dostupné sú v 2-krídlovom, 4-krídlovom prevedení s bočnými dielmi alebo bez nich, s poliami pre nadsvetlíky alebo bez nich.

Druhy prevedenia teleskopických dverí

Pohon teleskopických automatických posuvných dverí

Samokontrolný pohon s dvoj-motorovou technikou a veľkými pojazdovými kolieskami s tichým chodom a vysokou rýchlosťou otvorenia (do max. 0,9 m/s). Pojazdová koľajnica dverí je odolná proti pretočeniu a voliteľné integrované uzamknutie sa nachádza na pojazdovom vozíku. Vlastná inteligencia riadenia dverí umožňuje rozmanitosť pripojenia i nastavenia a prehľadnú, jednoduchú obsluhu.

Teleskopické automatické posuvné dvere na únikovej ceste

Teleskopické dvere sú vhodné aj na použitie v únikových cestách (samokontrolný pohon typu EMT-F) a majú osvedčenia konštrukčného vzoru od skúšobného inštitútu TÜV. Samozrejmosťou je certifikácia podľa STN EN 16005 a splnenie aktuálnych noriem a smerníc.

Cena okien na m2?

Je to možné?

V dnešnej dobe je rôznorodosť plastových okien skutočne obrovská, keďže ich výrobcovia vyrábajú väčšinou na...

Vchodové dvere – portál do vášho domu

Vchodové dvere bez kompromisov

Radi by ste vymenili staré drevené vchodové dvere za hliníkové alebo plastové, pretože tie aktuálne vám už nevyhovujú?

Vyber si podľa U(w) nielen podľa U(g)

Dbajte na svoje pocity

Každá firma má svoje sídlo, kde vás jej zamestnanci radi uvítajú a prepočítajú vám kalkuláciu na mieru. Väčšina firiem má aj internetové ...

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu