Uhlové automatické posuvné dvere

Uhlové automatické posuvné dvere

Špeciálne posuvné dvere pre individuálne stvárnenie vstupného priestoru.

Uhlové automatické posuvné dvere

Potrebujete vstup s uhlovo tvarovanou konštrukciou posuvného krídla? Žiaden problém. Zrealizujeme ľubovoľný uhol v rozsahu 90° až 179°. Uhlové posuvné dvere je možné ľahko a esteticky integrovať do všetkých subtílnych spodných konštrukcií.

Detail uhlových automatických dverí

Pohon uhlových automatických posuvných dverí

Vymeniteľná pojazdová koľajnica uložená na gumenej podložkegarantuje nehlučnosť otvárania a zatvárania dverí. Uhlové posuvné dvere sa vyznačujú vysokou rýchlosťou otvorenia (do max. 0,9 m/s), prehľadnou a nenáročnou obsluhou s vlastnou inteligenciou riadenia s rôznymi pripojeniami a nastaveniami. Výška pohonu je 100 mm a uzamykanie dverí sa nachádza na pojazdovom vozíku. Príslušné bezpečnostné snímače sa starajú o zabezpečenie hlavnej uzatváracej hrany podľa STN EN 16005.

Uhlové automatické posuvné dvere na únikovej ceste

Samokontrolný pohon uhlových posuvných dverí s dvoj-motorovou technikou (typ CMW-F) sú vhodné pre aplikovanie v únikových cestách, pretože spĺňajú certifikát STN EN 16005 a relevantné smernice a normy. Majú aj osvedčenie od skúšobného inštitútu TÜV.

Cena okien na m2?

Je to možné?

V dnešnej dobe je rôznorodosť plastových okien skutočne obrovská, keďže ich výrobcovia vyrábajú väčšinou na...

Vyberáte nové plastové okná? Okrem cenníka si dajte pozor aj na toto

Kvalita na prvom mieste

Plastové okná už dávno nie sú obyčajným „kúskom“ bielej farby. V dnešnej dobe máte možnosť vybrať si okná rôznych veľkostí, tvarov, dekorov, ba dokonca profilov. Okrem toho sa môžete rozhodnúť, či uprednostníte dvojsklo alebo trojsklo, prípadne si vyberiete podľa ďalších vlastností.

Vaše dvere o level vyššie!

Neveríte? Uvidíte.

Madlá rozdeľujeme na kolmé, ktoré sa montujú na plochu dvernej výplne a madlá, ktoré sú dostupné vo vyosenej variante, čiže sa dajú ...

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu