Uhlové automatické posuvné dvere

Uhlové automatické posuvné dvere

Špeciálne posuvné dvere pre individuálne stvárnenie vstupného priestoru.

Uhlové automatické posuvné dvere

Potrebujete vstup s uhlovo tvarovanou konštrukciou posuvného krídla? Žiaden problém. Zrealizujeme ľubovoľný uhol v rozsahu 90° až 179°. Uhlové posuvné dvere je možné ľahko a esteticky integrovať do všetkých subtílnych spodných konštrukcií.

Detail uhlových automatických dverí

Pohon uhlových automatických posuvných dverí

Vymeniteľná pojazdová koľajnica uložená na gumenej podložkegarantuje nehlučnosť otvárania a zatvárania dverí. Uhlové posuvné dvere sa vyznačujú vysokou rýchlosťou otvorenia (do max. 0,9 m/s), prehľadnou a nenáročnou obsluhou s vlastnou inteligenciou riadenia s rôznymi pripojeniami a nastaveniami. Výška pohonu je 100 mm a uzamykanie dverí sa nachádza na pojazdovom vozíku. Príslušné bezpečnostné snímače sa starajú o zabezpečenie hlavnej uzatváracej hrany podľa STN EN 16005.

Uhlové automatické posuvné dvere na únikovej ceste

Samokontrolný pohon uhlových posuvných dverí s dvoj-motorovou technikou (typ CMW-F) sú vhodné pre aplikovanie v únikových cestách, pretože spĺňajú certifikát STN EN 16005 a relevantné smernice a normy. Majú aj osvedčenie od skúšobného inštitútu TÜV.

Teplo nesmie unikať

Precíznosť vo výrobe

Teplo z interiéru uniká prostredníctvom okien hneď niekoľkými spôsobmi. Prvým najväčším je ...

Roleta pred vchodové dvere?

Hliník? Jednoznačne áno!

Medzi hlavné prednosti hliníkových roliet patria tepelno-izolačné vlastnosti. Jednotlivé lamely roliet sú vyplnené špeciálnou ...

Pavúk v rohu pri okne

znamená to niečo?

Aj napriek tomu, že väčšina pavúkov žije vonku, často sa dostanú do nášho obydlia a väčšinou sa usadia rovno pri oknách. Najlepšie je ...

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu