Tandeo DoorSafe

Tandeo DoorSafe - Viac bezpečnosti pre vchodové dvere!

Bezpečnostný systém Tandeo Doorsafe

V zhone ste zabudli vchodové dvere uzamknúť? S celosvetovo jedinečným riešením „2 v 1” vám DoorSafe Tandeo ponúka bezpečný pocit, že robíte veci správne. Po pritiahnutí krídla dverí sa dvere uchytia troma západkami v ráme. Dodatočne vyskočia hore aj dole oceľové bolcne, ktoré sú zabezpečené voči spätnému vtlačeniu a tak bezpečne spoja krídlo s rámom. Dvere sa uzamknú automaticky bez toho aby ste museli myslieť na dodatočné zamykanie s kľúčom. DoorSafe Tandeo je ideálne  riešenie proti nezvaným hosťom. DoorSafe Tandeo vám ponúka popri bezpečnosti aj vysoký komfort užívania. Keď ste doma, chcete mať možnosť si dvere zvnútra ľahko otvoriť. Tu postačí obyčajné stlačenie dvernej kľučky smerom dole a automatické uzamykacie bolcne a západky sa vtiahnu dovnútra.

Prednosti a výhody bezpečnostného systému Tandeo DoorSafe

• Tandeo uzatvára a uzamyká v jednom takte (riešenie „2 v 1”).
• Pri uzamknutí dverí s kľúčom sa západka hlavého zámku taktiež uzamkne do rámového dielu v ráme dverí a zároveň blokuje pohyb spodnej lišty zámku dverí čím zabezpečuje aj celkovú aretáciu horného a dolného automatického bolcňa (nočný režim).
• Rámové diely uzamykacích bolcňov sú hĺbkovo nastaviteľné (prítlak), čo vám umožňuje exaktné nastavenie prítlaku krídla dverí na mieste osadenia.
• Z dôvodu neustáleho viacbodového uzamykania dverí predchádzate svojvoľnej deformácii (skrútenia) sa dverného krídla.
• Tandeo DoorSafe je aplikovateľné na akékoľvek vchodové dvere vyrobené z plastu alebo hliníka.

Mechanizmus Tandeo

Mechanizmus v otvorenej poloheMechanizmus v uzamknutej polohe

 

Kde dvere končia, brána začína.

Spoľahlivé a bezpečné proti zlodejom!

Garážové brány sú vyrábané na mieru, podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Sekcionálne brány majú výborné úžitkové vlastnosti, pričom ...

Čo je TGI rámik?

Dištančný rámik je časť okna, ktorá uzatvára spojenie tabúľ skiel. Používa sa v izolačných sklách a je jedným z ...

Cena, cena, cena?

Existuje niekoľko

Okná a dvere Vám budú slúžiť pokojne i niekoľko rokov, ba v niektorých prípadoch až doživotne! Existuje milión kritérií, ktoré pred ...

Pomôžeme Vám?