Tandeo DoorSafe

Tandeo DoorSafe - Viac bezpečnosti pre vchodové dvere!

Bezpečnostný systém Tandeo Doorsafe

V zhone ste zabudli vchodové dvere uzamknúť? S celosvetovo jedinečným riešením „2 v 1” vám DoorSafe Tandeo ponúka bezpečný pocit, že robíte veci správne. Po pritiahnutí krídla dverí sa dvere uchytia troma západkami v ráme. Dodatočne vyskočia hore aj dole oceľové bolcne, ktoré sú zabezpečené voči spätnému vtlačeniu a tak bezpečne spoja krídlo s rámom. Dvere sa uzamknú automaticky bez toho aby ste museli myslieť na dodatočné zamykanie s kľúčom. DoorSafe Tandeo je ideálne  riešenie proti nezvaným hosťom. DoorSafe Tandeo vám ponúka popri bezpečnosti aj vysoký komfort užívania. Keď ste doma, chcete mať možnosť si dvere zvnútra ľahko otvoriť. Tu postačí obyčajné stlačenie dvernej kľučky smerom dole a automatické uzamykacie bolcne a západky sa vtiahnu dovnútra.

Prednosti a výhody bezpečnostného systému Tandeo DoorSafe

• Tandeo uzatvára a uzamyká v jednom takte (riešenie „2 v 1”).
• Pri uzamknutí dverí s kľúčom sa západka hlavého zámku taktiež uzamkne do rámového dielu v ráme dverí a zároveň blokuje pohyb spodnej lišty zámku dverí čím zabezpečuje aj celkovú aretáciu horného a dolného automatického bolcňa (nočný režim).
• Rámové diely uzamykacích bolcňov sú hĺbkovo nastaviteľné (prítlak), čo vám umožňuje exaktné nastavenie prítlaku krídla dverí na mieste osadenia.
• Z dôvodu neustáleho viacbodového uzamykania dverí predchádzate svojvoľnej deformácii (skrútenia) sa dverného krídla.
• Tandeo DoorSafe je aplikovateľné na akékoľvek vchodové dvere vyrobené z plastu alebo hliníka.

Mechanizmus Tandeo

Mechanizmus v otvorenej poloheMechanizmus v uzamknutej polohe

 

Prečo trojsklo? Stačí mi štandardné dvojsklo?

Otázka 21. storočia?

Ako to teda v skutočnosti je, ako mám vedieť ktorá voľba bude tá správna? Postačí nám štandardné dvojsklo, či predsa bude lepšie siahnuť po trojskle?

Z Vášho domu spravíme dom snov!

My vieme ako.

Veľké presklenia domov sú snom mnohých ľudí, ktorí vedia, čo je moderné a trendy. Väčšinou sú tieto presklené plochy smerované na južnú ...

Čo je to hríbikové kovanie?

Aké má výhody?

V súčasnej dobe je na trhu k dispozícii moderný uzatvárací systém kovania, ktorý nielenže chráni okná a dvere pred vypáčením, ale ...

Pomôžeme Vám?

Vyplňte telefónny kontakt a meno a my Vás kontaktujeme.


(zadajte slovo "okno")