16
rokov
2005 - 2021

Služby zákazníkom a montáž

Profesionálna a odborná montáž okien a dverí

Profesionálna a odborná montáž okien a dverí

Nároky na znižovanie tepelných strát budú uspokojené len v prípade, že bude montáž plastových a hliníkových okien a dverí prvotriedna a odborná. Máme viac ako 15 ročné skúsenosti, kladieme mimoriadny dôraz na kvalitu prevedenia a kontrolu každého rozhodujúceho detailu. Náš montážny pozostáva z kvalifikovaných školených technikov s dlhoročnými skúsenosťami. Zabezpečujeme osadenie výplňových konštrukcií (okná, dvere, posuvné a fasádne systémy) do stavebného otvoru, demontáž a likvidáciu starých okien alebo dverí, potrebné začistenie špaliet z vonkajšej a vnútornej strany, aj montáž doplnkov. Používame tie najkvalitnejšie pracovné pomôcky a tesniace materiály, ktoré zaručia požadovaný výsledok.

Montáž s polyuretánovou penou

Umiestnenie a ukotvenie konštrukcií do pripraveného stavebného otvoru bez použitia tesniacich pások s parozábranou. Montážou nových okien dochádza k hermetickému uzavretiu objektu, ktoré znemožnujú úniku vlhkosti vznikajúce v interiéru. Veľké množstvo vlhkosti sa vyprodukuje pri praní, varení a v spáľni hlavne nedostatočním vetraním. Pri moderných oknách pohlcuje vlhkosť stavebná konštrukcia. Po určitej dobe dochádza k nasýteniu izolantu okolo okna a dverných konštrukciách (PUR-peny) a tým prichádza k zhoršeným tepelno izolačným schopnostiam. Tieto skutočnosti vedú k nepríjemným tepelným stratám a zníženie povrchovej teploty na vnútornej strane muriva, pri ktorom vzniká riziko tvorbe plesní a prašnosti. 

Montáž s polyuretánovou penou
Montáž s polyuretánovou penou a tesniacimi páskami

Montáž s polyuretánovou penou a tesniacimi páskami

Použitie paropriepustných a paronepriepustných pások zabezpečuje úsporu energie, znižuje tepelné straty, zabraňuje tvorbe plesní a mikroprašnosti. Systém utesnenia pripojovacej škáry podľa normy STN 733134 sa zakladá na princípe "INTERIÉR je tesnejší ako EXTERIÉR". Parotesná ochrana PUR-peny bráni prieniku vlhkosti z exteriéru a súčastne umožňuje únik vnútornej vlhkosti do exteriéru a zároveň chráni pripojovaciu škáru pred prenikáním vody aj pri náporovom daždi a pred UV žiarením. Páska je UV stabilná a dlhodobo odoláva poveternostným vplyvom. Používame prvotriedne špičkové tesniace pásky značky Soudal a Siga.

Belgická značka SOUDALŠvajčiarska značka SIGA 1966 SWISS MADE

Predsadená montáž pre pasívne domy

Pasívne a nízkoenergetické štandardy, rovnako ako sprísňujúca sa legislatíva v oblasti energetickej hospodárnosti budov, sú stimulom pre všetkých inovátorov zaoberajúcich sa problematikou utesňovania. Predsadený systém montáže znamená usadenie konštrukcií do priestoru fasádnej izolácie. Celý systém je založený na komponentovom princípe, jednoduchosti a tradičnej funkčnosti. Ako jediný spĺňa najvyššie nároky zo strany legislatívy, investorov a montážnych firiem.

Predsadená montáž pre pasívne domy

Výroba hliníkových konštrukcií

Výroba hliníkových konštrukcií

Zákazková výroba hliníkových okien, dverí, fasád, zimných záhrad a posuvných systémov prebieha na profesionálnej nemeckej výrobnej linke pre výrobu hliníkových konštrukcií. Stabilný a zaškolený výrobný tím s dlhoročnými skúsenosťami zaručuje vysokú úroveň výrobného procesu. Hliníkové konštrukcie sa vyznačujú tvarovou stálosťou, pevnosťou a odolnosťou. Preto sú ideálne nielen na výrobu okien alebo dverí, ale tiež pre rôzne architektonické riešenia s veľkými presklenými plochami. Pri výrobe hliníkových konštrukcií používame tie najkvalitnejšie profily, ktoré zaručujú dostatočnú tepelnú a zvukovú izoláciu, bezchybnú funkčnosť a moderný nadčasový dizajn. Sme vám v dispozícii aj v prípade, ak potrebujete pripraviť profesionálny architektonický návrh hliníkových konštrukcií. Spolu pripravíme návrh, ktorý bude dokonale spĺňať všetky vaše nároky a požiadavky.

Odborné poradenstvo

Objasňujeme našim zákazníkom typy konštrukcií a ich technické vlastnosti. Vhodnosť a použiteľnosť s ohľadom na individuálne požiadavky akéhokoľvek druhu, typy zasklenia vzhľadom na tepelnoizolačné, bezpečnostné, protislnečné, dizajnové, fyzikálne a statické vlastnosti. Ak sa neviete rozhodnúť, prípadne potrebujete pomoc s výberom produktov z našej ponuky, oslovte nás. Vaše predstavy a návrhy premeníme na realitu.

Napísať cez kontaktný formulár

Odborné poradenstvo

Nezáväzná cenová ponuka

Nezáväzná cenová ponuka

Na základe Vášho dopytu, z poskytnutých podkladov Vám jeden z členov nášho tímu pripraví nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na mieru, kde bude položkovito a detailne popísaná každá jedna pozícia. Na základe nej sa budete môcť v pokoji rozhodnúť, či využijete naše služby a zakúpite si okná, dvere, či ďalšie produkty a služby z našej ponuky.

Požiadať o cenovú ponuku na mieru

Kvalifikované zameranie stavebných otvorov

K tomu, aby ste mohli byť spokojní so svojimi novými oknami alebo dverami, prispeje niekoľko faktorov. Nie je to len kvalita dodaného produktu, dobrá cena, či správna montáž. Mimoriadne dôležité je tiež správne zameranie. Aby mohli nové okná a dvere slúžiť správne a bez problémov, ich dobré zameranie, respektíve správne zameranie stavebných otvorov, je doslova nevyhnutnosťou. Myslíte si, že stačí jednoducho vziať meter a problém je vyriešený? Také jednoduché to nie je a nie každý laik dokáže okná alebo dvere zamerať správne. Aby ste sa podobným problémom vyhli, nechajte zameranie na nás. Naši kvalifikovaní zamestnanci majú v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti. Zameranie zvládnu rýchlo, jednoducho a s požadovanou presnosťou a úvahou či sa jedná o novostavbu alebo rekonštrukciu. Samozrejme, do úvahy berú aj také faktory, ako je možnosť dilatácie materiálu, možnosti kotvenia, tvar a typ ostenia, či parapetu alebo tieniacej techniky. Neváhajte a konzultujte s nami celý proces – od výberu okien, cez cenovú kalkuláciu a zameranie, až po nákup a osadenie okien, či dverí. Získate profesionálne služby bez akýchkoľvek starostí.

Kvalifikované zameranie stavebných otvorov

Návrh a realizácia na profesionálnej úrovni

Návrh a realizácia na profesionálnej úrovni

Prevedieme Vás celým procesom výberu a výroby okien, dverí, posuvných a fasádnych systémov, či rôznych doplnkov z našej ponuky. Máme tím kvalifikovaných pracovníkov, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Ponuka našich služieb začína už pri návrhu vhodného riešenia pre Vás a končí montážou, záručným a pozáručným servisom.

Doprava našich výrobkov do celého sveta

Sme schopní zabezpečiť kompletnú dopravu našich produktov k zákazníkom do celého sveta. Disponujeme vlastnými prepravnými vozidlami a v prípade potreby spolupracujeme aj s prepravnými spoločnosťami v závislosti od množstva a hmotnosti produktov. Zabezpečujeme tiež profesionálnu manipulačnú techniku v závislosti od náročnosti projektu. 

Doprava výrobkov do celého sveta

Údržba a servis konštrukcií

Údržba okien a dverí - Starostlivosť a servis

Zabezpečujeme prvotriedny servis našich výrobkov školenými technikmi, ktorí majú cit pre detail. Pravidelnou údržbou sa predlžuje životnosť a bezproblémové užívanie plastových a hliníkových konštrukcií. Radi sa o vaše okná alebo dvere postaráme nielen v záručnej dobe, ale aj po jej uplynutí. Ponúkame bežný servis, ale aj prípadné opravy, či nastavenia okien a dverí. Spoľahnite sa na nás! Našim cieľom je stopercentná spokojnosť zákazníkov. Či už ste sa rozhodli pre hliníkové alebo plastové okná a dvere, posuvné hliníkové systémy alebo hliníkové konštrukcie podľa vášho vlastného návrhu, postaráme sa o to, aby nami dodané produkty splnili všetky vaše požiadavky!

Starostlivosť okien a dverí 

Rýchly a stručný návod, ako mať Vaše okná vždy pod kontrolou. Tak ako sa staráte o Vaše okná tak sa oni starajú o Vás a vaše zdravie. Preto je dôležitá pravidelná starostlivosť okien a dverí.

1. Odstránenie ochranných fólií

Výrobky sú opatrené vnútornou a vonkajšou ochrannou fóliou. Tieto fólie chránia výrobky pred poškodením pri doprave, manipulácii, montáži. Objednávateľ je povinný vonkajšie ochranné fólie odstrániť najneskôr do 2 mesiacov od odovzdávacieho konania. Nezaručujú 100% ochranu pred poškodením pri murárskych prácach. Preto zhotoviteľ doporučuje odberateľovi pred omietaním prekryť celé okná igelitovými fóliami. Ak tak neučiní, doporučujeme hrubé nečistoty bezprostredne po omietaní odstrániť namočenou murárskou štetkou.

2. Čistenie a ošetrovanie plastových okien

Nestačí čistiť iba sklo, ale aj rám - zvýšite tým úžitkovú hodnotu Vašich okien a dverí. K čisteniu rámu používajte bežné čistiace prostriedky bez rozpúšťadiel a drsných čiastočiek. Na odstránenie tvrdých nečistôt zo stavby možno použiť napr. Fenosol. Čistiaci prostriedok naneste plátenou handrou na povrch, rozotrite, nechajte prischnúť a pretrite suchou handrou.

3. Údržba tesnenia

Tesnenia z moderných materiálov podliehajú, ako všetky materiály, prirodzenému starnutiu. Aby Vaše tesnenia na oknách a dverách tesnili dlhšiu dobu, teda zostali pružné a funkčné, natrite ich raz, alebo viackrát do roka silikónovým olejom, jelením lojom alebo mastencom. Sú bežne dostupné v obchodoch. Tesniace profily z PVC, alebo kaučuku by nemali prísť do styku s koncentrovanými čistidlami.

4. Odvodnenie

Na každom plastovom okne sú z vonkajšej strany umiestnené odvodňovacie otvory na únik vniknutej vody - udržiavajte ich voľné a čisté.

5. Údržba kovania.

Všetky časti kovania sú spotrebné diely a sú schopné riadnej funkcie ak je vykonávaná ich pravidelná údržba. Pohyblivé časti je potrebné premazať špeciálnym olejom neobsahujúcim kyseliny, aby sa znižovalo trenie. Takúto údržbu je potrebné vykonať najmenej dvakrát za rok.

Záručný a pozáručný servis 

O svojich zákazníkov sa staráme nielen v procese predaja. Samozrejmosťou je tak záručný, ako aj pozáručný servis. Neváhajte sa na nás obrátiť tiež v prípade, ak potrebujete pomoc s údržbou dverí alebo okien, ktoré ste si u nás zakúpili. Za kvalitu našich produktov ručíme. No pri dlhodobom užívaní sa môže stať, že je potrebný servis, oprava, či výmena niektorého z komponentov.

Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku
WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

Pomôžeme Vám?