Návrh a realizácia

Návrh a realizácia na profesionálnej úrovni

Inter-Okno vás prevedie celým procesom výberu a výroby okien, dverí, posuvných a fasádnych systémov, či rôznych doplnkov z našej ponuky. Máme tím kvalifikovaných pracovníkov, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Ponuka našich služieb začína už pri návrhu vhodného riešenia pre vás a končí záručným a pozáručným servisom. 

1. Návrh a odborné poradenstvo

Ak sa neviete rozhodnúť, prípadne potrebujete pomoc s výberom produktov z našej ponuky, oslovte nás. Ponúkame aj možnosť vytvorenia profesionálneho architektonického náhľadu hliníkových konštrukcií podľa vašich požiadaviek. Vaše predstavy a návrhy hliníkových konštrukcií premeníme na realitu.

2. Cenová ponuka

Pripravíme vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru. Na základe nej sa budete môcť v pokoji rozhodnúť, či využijete naše služby a zakúpite si okná, dvere, či ďalšie produkty z našej ponuky.

3. Kvalifikované zameranie

Rozhodli ste sa pre Inter-Okno? V tom prípade na nás môžete nechať aj profesionálne zameranie, ktoré je nevyhnutné pre správnu funkčnosť nových okien alebo dverí.

4. Profesionálna montáž

Zabezpečíme všetko. Demontáž a likvidáciu starých okien alebo dverí, osadenie okien a dverí, potrebné murárske práce z vonkajšej a vnútornej strany, aj montáž doplnkov. Náš tím zvládne montáž rýchlo a kvalitne!

5. Záručný a pozáručný servis

Radi sa o vaše okná alebo dvere postaráme nielen v záručnej dobe, ale aj po jej uplynutí. Ponúkame bežný servis, ale aj prípadné opravy, či nastavenia okien a dverí.

Spoľahnite sa na nás! Našim cieľom je stopercentná spokojnosť zákazníkov. Či už ste sa rozhodli pre hliníkové alebo plastové okná a dvere, posuvné hliníkové systémy alebo hliníkové konštrukcie podľa vášho vlastného návrhu, postaráme sa o to, aby nami dodané produkty splnili všetky vaše požiadavky!

Látkové žalúzie plisé

Žalúzie Plisé predstavujú veľmi efektívne, dokonalý a estetický spôsob zatienenia. Materiálom pre tienenie je špeciálny plisovaná látka.

Moment rozhodnutia pri voľbe kvalitných okien

Aký materiál?

Treba si už na začiatok uvedomiť, že ide o niečo, čo vám bude slúžiť po celé roky, ba v mnohých prípadoch až do konca života, čiže kvalita ...

Vyberáme bezprahové dvere

Dvere vhodné do interiéru

Bezprahové dvere stále patria medzi najobľúbenejšie typy dverí do interiéru. Komfortný prechod bez prahu umožňuje špeciálny hliníkový ...

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu