Pomôžeme Vám?
 

Návrh a realizácia

Návrh a realizácia na profesionálnej úrovni

Inter-Okno vás prevedie celým procesom výberu a výroby okien, dverí, posuvných a fasádnych systémov, či rôznych doplnkov z našej ponuky. Máme tím kvalifikovaných pracovníkov, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Ponuka našich služieb začína už pri návrhu vhodného riešenia pre vás a končí záručným a pozáručným servisom. 

1. Návrh a odborné poradenstvo

Ak sa neviete rozhodnúť, prípadne potrebujete pomoc s výberom produktov z našej ponuky, oslovte nás. Ponúkame aj možnosť vytvorenia profesionálneho architektonického náhľadu hliníkových konštrukcií podľa vašich požiadaviek. Vaše predstavy a návrhy hliníkových konštrukcií premeníme na realitu.

2. Cenová ponuka

Pripravíme vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru. Na základe nej sa budete môcť v pokoji rozhodnúť, či využijete naše služby a zakúpite si okná, dvere, či ďalšie produkty z našej ponuky.

3. Kvalifikované zameranie

Rozhodli ste sa pre Inter-Okno? V tom prípade na nás môžete nechať aj profesionálne zameranie, ktoré je nevyhnutné pre správnu funkčnosť nových okien alebo dverí.

4. Profesionálna montáž

Zabezpečíme všetko. Demontáž a likvidáciu starých okien alebo dverí, osadenie okien a dverí, potrebné murárske práce z vonkajšej a vnútornej strany, aj montáž doplnkov. Náš tím zvládne montáž rýchlo a kvalitne!

5. Záručný a pozáručný servis

Radi sa o vaše okná alebo dvere postaráme nielen v záručnej dobe, ale aj po jej uplynutí. Ponúkame bežný servis, ale aj prípadné opravy, či nastavenia okien a dverí.

Spoľahnite sa na nás! Našim cieľom je stopercentná spokojnosť zákazníkov. Či už ste sa rozhodli pre hliníkové alebo plastové okná a dvere, posuvné hliníkové systémy alebo hliníkové konštrukcie podľa vášho vlastného návrhu, postaráme sa o to, aby nami dodané produkty splnili všetky vaše požiadavky!

Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku

Naše referenčné práce a služby v uvedených regionoch:

Veka 82

Veka 82

Kömmerling 88

Kömmerling 88

Salamander 76

Salamander 76

Triton 72

Triton 72

Hercules 67

Hercules 67

Veka 82

Veka 82

Kömmerling 88

Kömmerling 88

Salamander 76

Salamander 76

Triton 72

Triton 72

Hercules 67

Hercules 67

Loading...
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu