Návrh a realizácia

Návrh a realizácia na profesionálnej úrovni

Inter-Okno vás prevedie celým procesom výberu a výroby okien, dverí, posuvných a fasádnych systémov, či rôznych doplnkov z našej ponuky. Máme tím kvalifikovaných pracovníkov, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Ponuka našich služieb začína už pri návrhu vhodného riešenia pre vás a končí záručným a pozáručným servisom. 

1. Návrh a odborné poradenstvo

Ak sa neviete rozhodnúť, prípadne potrebujete pomoc s výberom produktov z našej ponuky, oslovte nás. Ponúkame aj možnosť vytvorenia profesionálneho architektonického náhľadu hliníkových konštrukcií podľa vašich požiadaviek. Vaše predstavy a návrhy hliníkových konštrukcií premeníme na realitu.

2. Cenová ponuka

Pripravíme vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru. Na základe nej sa budete môcť v pokoji rozhodnúť, či využijete naše služby a zakúpite si okná, dvere, či ďalšie produkty z našej ponuky.

3. Kvalifikované zameranie

Rozhodli ste sa pre Inter-Okno? V tom prípade na nás môžete nechať aj profesionálne zameranie, ktoré je nevyhnutné pre správnu funkčnosť nových okien alebo dverí.

4. Profesionálna montáž

Zabezpečíme všetko. Demontáž a likvidáciu starých okien alebo dverí, osadenie okien a dverí, potrebné murárske práce z vonkajšej a vnútornej strany, aj montáž doplnkov. Náš tím zvládne montáž rýchlo a kvalitne!

5. Záručný a pozáručný servis

Radi sa o vaše okná alebo dvere postaráme nielen v záručnej dobe, ale aj po jej uplynutí. Ponúkame bežný servis, ale aj prípadné opravy, či nastavenia okien a dverí.

Spoľahnite sa na nás! Našim cieľom je stopercentná spokojnosť zákazníkov. Či už ste sa rozhodli pre hliníkové alebo plastové okná a dvere, posuvné hliníkové systémy alebo hliníkové konštrukcie podľa vášho vlastného návrhu, postaráme sa o to, aby nami dodané produkty splnili všetky vaše požiadavky!

Prečo práve hliníková fasáda?

Na trhu dnes nájdeme množstvo fasádnych systémov, ktoré sa od seba odlišujú mnohými vlastnosťami, avšak jedno majú spoločné – prekryť vonkajšie steny budov. Ak hľadáte kvalitné prevedenie fasádneho systému s vysokou životnosťou, v tom prípade by ste mali porozmýšľať o hliníkovej fasáde. Pýtate sa, prečo zvoliť práve materiál, akým je hliník? Aké výhody poskytuje? Je dobré poradiť sa s odborníkom?

Pre moju rodinu chcem to najlepšie!

Obyčajné nestačí!

Či už ide o rôzne skutky alebo hmotné dary, vždy sa snažíme ísť na maximum, a to bez ohľadu na to, koľko času alebo peňazí nás to bude ...

Vykurovacie obdobie

Správna volľba

Z toho vyplýva, že vo „vykurovacom období“, čiže v zime, sa v interiéri vašej domácnosti udrží teplo a vy tým ušetríte náklady za energiu. Dôležité však ...

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu