Návrh a realizácia

Návrh a realizácia na profesionálnej úrovni

Inter-Okno vás prevedie celým procesom výberu a výroby okien, dverí, posuvných a fasádnych systémov, či rôznych doplnkov z našej ponuky. Máme tím kvalifikovaných pracovníkov, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Ponuka našich služieb začína už pri návrhu vhodného riešenia pre vás a končí záručným a pozáručným servisom. 

1. Návrh a odborné poradenstvo

Ak sa neviete rozhodnúť, prípadne potrebujete pomoc s výberom produktov z našej ponuky, oslovte nás. Ponúkame aj možnosť vytvorenia profesionálneho architektonického náhľadu hliníkových konštrukcií podľa vašich požiadaviek. Vaše predstavy a návrhy hliníkových konštrukcií premeníme na realitu.

2. Cenová ponuka

Pripravíme vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru. Na základe nej sa budete môcť v pokoji rozhodnúť, či využijete naše služby a zakúpite si okná, dvere, či ďalšie produkty z našej ponuky.

3. Kvalifikované zameranie

Rozhodli ste sa pre Inter-Okno? V tom prípade na nás môžete nechať aj profesionálne zameranie, ktoré je nevyhnutné pre správnu funkčnosť nových okien alebo dverí.

4. Profesionálna montáž

Zabezpečíme všetko. Demontáž a likvidáciu starých okien alebo dverí, osadenie okien a dverí, potrebné murárske práce z vonkajšej a vnútornej strany, aj montáž doplnkov. Náš tím zvládne montáž rýchlo a kvalitne!

5. Záručný a pozáručný servis

Radi sa o vaše okná alebo dvere postaráme nielen v záručnej dobe, ale aj po jej uplynutí. Ponúkame bežný servis, ale aj prípadné opravy, či nastavenia okien a dverí.

Spoľahnite sa na nás! Našim cieľom je stopercentná spokojnosť zákazníkov. Či už ste sa rozhodli pre hliníkové alebo plastové okná a dvere, posuvné hliníkové systémy alebo hliníkové konštrukcie podľa vášho vlastného návrhu, postaráme sa o to, aby nami dodané produkty splnili všetky vaše požiadavky!

Plast je horľavý?

Poraďte sa

Treba dodať, že dnešné plastové okná i dvere sú robené tak, že ich horľavosť je minimálna, čiže sa nie je čoho obávať. Pochopiteľne, že ...

Vchodové dvere sú jedným z najvyraznejších prvkov domu

Nešetrite na dverách!

Dvere sa priemerne otvoria/zatvoria pri klasickej 3 až 4 člennej rodine za rok až neuveriteľných 20 000 krát! Preto je dôležité pri ...

Jedinečný domov a kvalitné okná

Ohúriť každý deň.

Kvalitné okná v tvojom bývaní vyžarujú spokojnosť. Zladené farby z interiérom ťa ohúria každý jeden deň. Kvalitnými ...

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu