Výroba hliníkových konštrukcií

Výroba hliníkových konštrukcií , okná,dvere,posuvné systémy,fasády

Hliníkové konštrukcie sa vyznačujú tvarovou stálosťou, pevnosťou a odolnosťou. Preto sú ideálne nielen na výrobu okien alebo dverí, ale tiež pre rôzne architektonické riešenia s veľkými presklenými plochami.

INTER-OKNO s.r.o. vám ponúka výrobu kvalitných hliníkových konštrukcií rôznych typov, ktoré dokážeme vyrobiť na mieru, podľa potrieb klienta. Oslovte nás v prípade, ak potrebujete:

Hliníkové okná

Hliníkové dvere

Posuvné hliníkové dvere a posuvné systémy

Hliníkové presklené fasády

Hliníkové Zimné záhrady

Hliníkové deliace priečky

Ďalšie architektonické riešenia podľa požiadavky klienta

Pri výrobe hliníkových konštrukcií používame tie najkvalitnejšie profily, ktoré zaručujú dostatočnú tepelnú a zvukovú izoláciu, bezchybnú funkčnosť a moderný nadčasový dizajn. Sme vám v dispozícii aj v prípade, ak potrebujete pripraviť profesionálny architektonický návrh hliníkových konštrukcií. Spolu pripravíme návrh, ktorý bude dokonale spĺňať všetky vaše nároky a požiadavky.

Rýchla cena?

S poradenstvom?

Najideálnejším riešením je poradiť sa s profesionálmi a na základe vášho rozpočtu spoločne vypracovať cenovú ...

Markíza výklopná

Výklopné markízy svojim charakterom sa používajú pre zatienenie výkladných skríň, vchodov a okien na historických budovách, pre tienenie okien a malých balkónov.

Čo ešte treba vedieť o montáži okien?

Dvakrát meraj a raz rež!

Okrem toho je nutné myslieť pri polohe okna na budúcu hrúbku zatepľovacieho systému. Tento faktor treba brať do úvahy najmä pri ....

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu