Výroba hliníkových konštrukcií

Výroba hliníkových konštrukcií , okná,dvere,posuvné systémy,fasády

Hliníkové konštrukcie sa vyznačujú tvarovou stálosťou, pevnosťou a odolnosťou. Preto sú ideálne nielen na výrobu okien alebo dverí, ale tiež pre rôzne architektonické riešenia s veľkými presklenými plochami.

INTER-OKNO s.r.o. vám ponúka výrobu kvalitných hliníkových konštrukcií rôznych typov, ktoré dokážeme vyrobiť na mieru, podľa potrieb klienta. Oslovte nás v prípade, ak potrebujete:

Hliníkové okná

Hliníkové dvere

Posuvné hliníkové dvere a posuvné systémy

Hliníkové presklené fasády

Hliníkové Zimné záhrady

Hliníkové deliace priečky

Ďalšie architektonické riešenia podľa požiadavky klienta

Pri výrobe hliníkových konštrukcií používame tie najkvalitnejšie profily, ktoré zaručujú dostatočnú tepelnú a zvukovú izoláciu, bezchybnú funkčnosť a moderný nadčasový dizajn. Sme vám v dispozícii aj v prípade, ak potrebujete pripraviť profesionálny architektonický návrh hliníkových konštrukcií. Spolu pripravíme návrh, ktorý bude dokonale spĺňať všetky vaše nároky a požiadavky.

Vykurovacie obdobie

Správna volľba

Z toho vyplýva, že vo „vykurovacom období“, čiže v zime, sa v interiéri vašej domácnosti udrží teplo a vy tým ušetríte náklady za energiu. Dôležité však ...

Výsuvná markíza

Markízy majú niekoľko predností. Predovšetkým sú schopné zatieniť väčšie plochy terás, balkónov či presklených výkladov.

Okná a dvere do nízkoenergetického domu?

Niečo viac o profiloch ...

Nízkoenergetické domy predstavujú cestu k úspornému bývaniu, ktoré je samozrejme dostupné i v dnešnej dobe, a to už niekoľko rokov. Ide o také domy, ktoré vďaka kvalitným ...

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu