18
rokov
2005 - 2023

Čo je lepšie HST alebo PSK

01/01/2019

HST alebo PSK systém dverí

 

Posuvné systémy HST a sklopné a posuvné dvere sú excelentnou, technologicky vyspelejšou alternatívou pre tradičné terasové dvere. Veľké sklenené plochy prepúšťajú do miestností nielen výrazné množstvo slnečného svetla, ale taktiež vytvárajú pocit otvoreného priestoru, vizuálne zväčšujúc interiér. Hoci existuje viacero typov dverí, posuvné systémy ponúkajú množstvo výhod.

 

Hlavnou výhodou posuvných systémov používaných v balkónových dverách je skutočnosť, že neobmedzujú priestor vo vnútri počas otvárania, keďže dverné krídla sú navzájom zarovnané. Rovnaké dverné krídla sú pri pohybe mierne zdvihnuté, čím sa znižuje trenie medzi dverami a tesnením.

 

Toto poskytuje pohodlné a tiché používanie. Niektoré z dostupných systémov majú schopnosť využiť dodatočný nízky schod pri dverách, čo ponúka ešte väčšie pohodlie a takmer plochý prechod von.

 

Zdvižno-posuvné dvere HST

 

Zdvižno-posuvné dvere HST sú využité v priestranných budovách, ktorá nemá žiadne bariéry, je možnosť bezbarierového prevedenia. Sú určené najmä do izieb Inovatívne funkciou je dverná mechanizmus, korý umožňujú posúvanie krídiel a zároveň ich zdvíhanie. Ďalšou skvelou výhodou je, že neobmedzujú priestory v obytnom priestore.

 

U zdvižno-posuvných dverí sa pohyb uskutočňuje paralelne na pevnom krídle – jedno krídlo je fixné a druhé zas posuvné. Veľké sklenené povrchy poskytujú konštantný tok svetla do miestnosti. Sklo sa taktiež zdá pohľadovo byť priamo prepojené s podlahou, pretože prah dverí je takmer neviditeľný a vyzerá to tak, že medzi interiérom a exteriérom nie je žiadna hranica.

 

Posuvné dvere PSK

 

Okná a Dvere posuvno sklopné PSK sú zaujímavým riešením pre tradičné dvojkrídlové balkóny, samozrejme je ešte višší level zdvižno-posuvné dvere. Rozdielna a moderná funkcia je poskytovaná v dverovom mechanizme umožňuje naraz otváranie i sklápanie krídiel. Ďalšou veľkou výhodou je neobmedzenie životného priestoru tým, že sa zabráni otváraniu okien do vnútra. Keďže u PSK dverí je posuvno-sklopný systém , jedno krídlo je bez pochybu, zatiaľ čo druhé je posuvné.

 

Či už si zvolíte jednu alebo druhú alternatívu, veľké presklené dvere umožňujú jednoducho a efektne prepojiť interiér s exteriérom. Rozširujú dispozíciu nehnuteľnosti do voľného vonkajšieho priestoru a privádzajú do miestnosti viac denného svetla a čerstvého vzduchu. Prispievajú tak k duševnej pohode obyvateľov bytu či domu.

 

Zdielať na Facebook-u Zdieľať na Twitteri
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku
WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

Pomôžeme Vám?