18
rokov
2005 - 2023

Blog

Kategórie
Základné tipy pre správne vetranie domu 17/04/2023

Základné tipy pre správne vetranie domu

Prievan v dome pomôže vyriešiť mnohé problémy s vlhkosťou v interiéri. Kedy je najlepší čas na vetranie a aké možnosti okrem otvárania okien pri vetraní máte?

ďalej
Vonkajšie rolety alebo žalúzie? 17/04/2023

Vonkajšie rolety alebo žalúzie? Veľké porovnanie

V oblasti výberu vonkajšieho tienenia okien máte podobné možnosti ako pri tienení v interiéri. Váhate nad tým, ktorá tieniaca technika je vás vhodnejšia? My vám poradíme.

ďalej
Dvojsklo alebo trojsklo? 17/04/2023

Dvojsklo alebo trojsklo? Hlavné rozdiely a špecifiká

Počas vyberania okien sa veľa kupujúcich stretne s pojmami dvojsklo alebo trojsklo. Ako si zvoliť to správne presklenie a načo treba dávať pozor? Prečítajte si v článku.

ďalej
Prehrievanie okien 17/04/2023

Ako bojovať s prehrievaním okien?

Prehrievanie okien je problém, ktorý trápi veľa domácností. Kvôli prehrievaniu okien sa začne nadmieru vyhrievať interiér domu. Ako zistiť či sa vaše okná prehrievajú a ako sa dá s prehrievaním bojovať?

ďalej
Ako sa zbaviť plesne v bytoch a domoch? 27/02/2023

Ako sa zbaviť plesne v bytoch a domoch?

Podľa štatistík sa plesne vyskytujú v každej piatej domácnosti. Toto alarmujúce číslo vyvoláva otázku, ako sa zbaviť plesne v bytoch a domoch. My otázku mierne zmeníme. Ako zabrániť tvorbe plesní? Plesne nielen likvidujte,

ďalej
Ako jednoducho zladiť dvere s podlahou? 27/02/2023

Ako jednoducho zladiť dvere s podlahou?

Pri zariaďovaní interiéru dbajte, aby spolu ladili nielen nábytok a doplnky, ale tiež dvere s podlahou. Celkový estetický dojem môže narušiť farebný, materiálový a dizajnový nesúlad týchto dvoch bytových komponentov.

ďalej
3 výhody bezkľúčového otvárania vchodových dverí 20/01/2023

3 výhody bezkľúčového otvárania vchodových dverí

Bezpečnosť vchodových dverí je možné zaistiť mnohými spôsobmi ako je viacbodové zamykanie, kvalitné zárubne alebo vhodný výber materiálu dverí. Okrem spomínaných prvkov zvýši bezpečnosť a komfort pri otváraní dverí

ďalej
Čím vynikajú protipožiarne dvere WICONA? 20/01/2023

Čím vynikajú protipožiarne dvere WICONA?

Protipožiarnych dverí nájdete na trhu veľké množstvo. Kvalita týchto dverí kolíše a nie vždy sa môžete riadiť len cenou. Pri výbere protipožiarnych dverí si overte ich značku, výrobcu a certifikáty bezpečnosti. Protipožiarne

ďalej
Potrebujete zmerať sietku na okno? Poradíme 15/11/2022

Potrebujete zmerať sietku na okno? Poradíme

Bzučanie múch, otravné komáre alebo lezúci hmyz ku komfortnému bývaniu nepatria. Nastáva čas, kedy je nutné sieťky objednať. Viete, ako zmerať sieťku na okno?

ďalej
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku
WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

Pomôžeme Vám?