19
rokov
2005 - 2024
sk hu de

História firmyINTER-OKNO s.r.o.

História firmy INTER-OKNO s.r.o.

Pár slov a 19 rokov histórie.

Naša spoločnosť pôsobí na Slovenskom, Maďarskom, Rakúskom a Českom trhu od roku 2005. Zaoberáme sa zákazkovou výrobou a montážou hliníkových okien, dverí, posuvných systémov, fasádnych stien, slnolamov, zimných záhrad, strešných svetlíkov a protipožiarnych konštrukcií. Neoddeliteľnou súčasťou nášho portfólia sú hliníkové vonkajšie žalúzie, vonkajšie rolety, markízy, bioklimatické pergoly a garážové brány. Používame najmodernejšie materiály najvyššej kvality svetovej špičky. Ponúkame klientom neobmedzené a individuálne technické riešenia. Zabezpečujeme celosvetovú prepravu našich výrobkov. 

Rok 2005-2009

Našu firmu sme založili v roku 2005 ako rodinná firma, naše začiatky boli veľmi ťažké, keďže sme preferovali vysokú kvalitu a zákazníci nízku cenu. Bolo veľmi ťažké skĺbiť oboje dohromady. Našli sme správnych dodávateľov, zamestnancov, zaobstarali sme si potrebnú profesionálnu výbavu a vozidlá. Našťastie sa nám všetko podarilo. 

Rok 2009-2013

V roku 2009 sa naša firma INTER-OKNO transformovala na s.r.o. Vďaka narastajúcemu dopytu sme rozšírili náš kolektív o nových zamestnancov. Keďže naše sklady nedisponovali dostatočným miestom, rozšírili sme aj skladové priestory. Získali sme náročnejšie zákazky a väčšie objekty, to znamená, že sme tiež potrebovali viac vozidiel. 

Rok 2013-2017

V roku 2013 sa k nám pridal aj náš syn, ktorý je silnou posilou našej firmy. Dostali sme sa do nových priestorov s vyššou kapacitou, kde máme sídlo firmy, kancelárie, vzorkovňu, sklady a vlastné parkovacie miesta. Po nákupe profesionálnej nemeckej výrobnej linky pre výrobu hliníkových konštrukcií nasledovalo odborné školenie zamestnancov a začiatok vlastnej výroby. Naša domovská stránka prešla reštrukturalizáciou, aktualizáciou a redizajnom. 

Rok 2017-2019

Naše priestory už neboli dostatočné pre naše potreby, to znamená, že sme sa museli opäť rozširovať. Kupujeme pozemok a začíname výstavbu novej výrobnej haly, kde bude sídlo, kancelárie, vzorkovňa, parkovisko a rozsiahle sklady. 

 

Rok 2019-2022

Výstavbu výrobnej haly sme dokončili, zároveň sme doplnili našu výrobnú linku najkvalitnejším nemeckým CNC obrábacím strojom, ktorý zabezpečuje maximálnu presnoť našich výrobkov. Náš web opäť prechádza reštrukturalizáciou a aktualizáciou..

Rok 2022-2023

Spúšťame úplne nový web, ktorý spĺňa aktuálne dizajnové trendy, ktoré sú spojené s príjemným a funkčným používateľským rozhraním. Dokončený špičkový showroom dizajnových okien, dverí a posuvných systémov.

Pridať prílohu
Povolené formáty súborov: *.pdf, *.doc(x), *.xls(x), *.jp(e)g, *.png, *.dwg, *.zip, *.rar
Max. 5 MB
Zdielať na Facebook-u
Stretnutie v showroome

Prezentácia nášho showroomu, v ktorom si ukážeme jednotlivé typy našich okien, dverí a posuvných systémov vo forme zabudovaných funkčných vzoriek. Následná ukážka našej výroby a na záver konzultácia Vášho projektu do posledného detailu v zasadacej miestnosti pri chutnej káve.

Loading...
Prosím čakajte...