16
rokov
2005 - 2021
sk hu de

História firmy INTER-OKNO s.r.o.

Pár slov a 16 rokov práce.

Naša spoločnosť pôsobí na Slovenskom, Maďarskom, Rakúskom a Českom trhu od roku 2005. Zaoberáme sa zákazkovou výrobou a montážou hliníkových okien, dverí, posuvných systémov, fasádnych stien, slnolamov, zimných záhrad, strešných svetlíkov a protipožiarnych konštrukcií. Neoddeliteľnou súčasťou nášho portfólia sú hliníkové vonkajšie žalúzie, vonkajšie rolety, markízy, bioklimatické pergoly a garážové brány. Používame najmodernejšie materiály najvyššej kvality svetovej špičky. Ponúkame klientom neobmedzené a individuálne technické riešenia. Zabezpečujeme celosvetovú prepravu našich výrobkov. 

 

Rok 2005-2009

Našu firmu sme založili v roku 2005 ako rodinná firma, naše začiatky boli veľmi ťažké, keďže sme preferovali vysokú kvalitu a zákazníci nízku cenu. Bolo veľmi ťažké skĺbiť oboje dohromady. Našli sme správnych dodávateľov, zamestnancov, zaobstarali sme si potrebnú profesionálnu výbavu a vozidlá. Našťastie sa nám všetko podarilo. 

Rok 2009-2013

V roku 2009 sa naša firma INTER-OKNO transformovala na s.r.o. Vďaka narastajúcemu dopytu sme rozšírili náš kolektív o nových zamestnancov. Keďže naše sklady nedisponovali dostatočným miestom, rozšírili sme aj skladové priestory. Získali sme náročnejšie zákazky a väčšie objekty, to znamená, že sme tiež potrebovali viac vozidiel. 

Rok 2013-2017

V roku 2013 sa k nám pridal aj náš syn, ktorý je silnou posilou našej firmy. Dostali sme sa do nových priestorov s vyššou kapacitou, kde máme sídlo firmy, kancelárie, vzorkovňu, sklady a vlastné parkovacie miesta. Po nákupe profesionálnej nemeckej výrobnej linky pre výrobu hliníkových konštrukcií nasledovalo odborné školenie zamestnancov a začiatok vlastnej výroby. Naša domovská stránka prešla reštrukturalizáciou, aktualizáciou a redizajnom. 

Rok 2017-2019

Naše priestory už neboli dostatočné pre naše potreby, to znamená, že sme sa museli opäť rozširovať. Kupujeme pozemok a začíname výstavbu novej výrobnej haly, kde bude sídlo, kancelárie, vzorkovňa, parkovisko a rozsiahle sklady. 

O nás - O firme INTER-OKNO s.r.o.

Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku
WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

Pomôžeme Vám?
Loading...
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu
Loading...
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu