18
rokov
2005 - 2023

História firmy INTER-OKNO s.r.o.

Pár slov a 17 rokov práce.

Naša spoločnosť pôsobí na Slovenskom, Maďarskom, Rakúskom a Českom trhu od roku 2005. Zaoberáme sa zákazkovou výrobou a montážou hliníkových okien, dverí, posuvných systémov, fasádnych stien, slnolamov, zimných záhrad, strešných svetlíkov a protipožiarnych konštrukcií. Neoddeliteľnou súčasťou nášho portfólia sú hliníkové vonkajšie žalúzie, vonkajšie rolety, markízy, bioklimatické pergoly a garážové brány. Používame najmodernejšie materiály najvyššej kvality svetovej špičky. Ponúkame klientom neobmedzené a individuálne technické riešenia. Zabezpečujeme celosvetovú prepravu našich výrobkov. 

 

Rok 2005-2009

Našu firmu sme založili v roku 2005 ako rodinná firma, naše začiatky boli veľmi ťažké, keďže sme preferovali vysokú kvalitu a zákazníci nízku cenu. Bolo veľmi ťažké skĺbiť oboje dohromady. Našli sme správnych dodávateľov, zamestnancov, zaobstarali sme si potrebnú profesionálnu výbavu a vozidlá. Našťastie sa nám všetko podarilo. 

Rok 2009-2013

V roku 2009 sa naša firma INTER-OKNO transformovala na s.r.o. Vďaka narastajúcemu dopytu sme rozšírili náš kolektív o nových zamestnancov. Keďže naše sklady nedisponovali dostatočným miestom, rozšírili sme aj skladové priestory. Získali sme náročnejšie zákazky a väčšie objekty, to znamená, že sme tiež potrebovali viac vozidiel. 

Rok 2013-2017

V roku 2013 sa k nám pridal aj náš syn, ktorý je silnou posilou našej firmy. Dostali sme sa do nových priestorov s vyššou kapacitou, kde máme sídlo firmy, kancelárie, vzorkovňu, sklady a vlastné parkovacie miesta. Po nákupe profesionálnej nemeckej výrobnej linky pre výrobu hliníkových konštrukcií nasledovalo odborné školenie zamestnancov a začiatok vlastnej výroby. Naša domovská stránka prešla reštrukturalizáciou, aktualizáciou a redizajnom. 

Rok 2017-2019

Naše priestory už neboli dostatočné pre naše potreby, to znamená, že sme sa museli opäť rozširovať. Kupujeme pozemok a začíname výstavbu novej výrobnej haly, kde bude sídlo, kancelárie, vzorkovňa, parkovisko a rozsiahle sklady. 

 

Rok 2019-2022

Výstavbu výrobnej haly sme dokončili, zároveň sme doplnili našu výrobnú linku najkvalitnejším nemeckým CNC obrábacím strojom, ktorý zabezpečuje maximálnu presnoť našich výrobkov. Náš web opäť prechádza reštrukturalizáciou a aktualizáciou..

 

O nás - O firme INTER-OKNO s.r.o.

Zdielať na Facebook-u Zdieľať na Twitteri
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku
WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

Pomôžeme Vám?