19
rokov
2005 - 2024
sk hu de

Vonkajšie žalúzie Z90

Vonkajšie žalúzie Z90
Hliníkové vonkajšie horizontálne žalúzie

Moderné, elegantné, atraktívne a funkčné tienenie.

Vonkajšie žalúzie sú najrozsiahlejším exteriérovým tieniacim prvkom. Umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými účinkami. Používajú sa nielen k zatieneniu okien moderne poňatých rodinných domov, ale aj administratívnych či komerčných budov. V prípade požiadavky na maximálnu zatemnenie použijeme lamelu typu "Z", kde je tento efekt takmer dokonalý. Z dlhodobého hľadiska je výhodnejšie ovládanie elektropohonom, ktoré zaručuje dlhšiu životnosť a umožňuje napojenie rôznych druhov ovládacej automatiky (veterné, slnečné, tepelné, časové). Súčasťou dodávky môžu byť aj horné krycie plechy, ktoré môžu byť skryté pod omietkou, alebo priznané.

Extramoderný rodinný dom s hliníkovými vonkajšími horizontálnymi žalúziami (1)

Extramoderný rodinný dom s hliníkovými vonkajšími horizontálnymi žalúziami (2)

Hliníkové vonkajšie horizontálne žalúzie Z90

Výhody vonkajších horizontálnych žalúzií Z90

Vonkajšie hliníkové horizontálne žalúzie majú čoraz rozsiahlejšie využitie v modernej architektúre, sú čím ďalej tým viac obľúbené medzi architektmi, projektantmi a investormi.

• elegantné, moderné a nadčasové riešenie
• dokonalé farebné zladenie
• farby podľa vzorkovníku RAL
• možnosť manuálneho / motorového pohonu
• lamely typu Z90
• odolnosť voči vetru a poveternostným vplyvom
• regulácia osvetlenia
• možnosť pripojenia ovládacej automatiky

 

Vzory farebných prevedení lamiel vonkajších žalúzií

Predstavujeme vynikajúcu možnosť hliníkových vonkajších žalúzií. Vyberajte si farby podľa chuti, keďže máme v našom portfóliu aj tú farbu na, ktorú myslíte práve teraz.

Zdielať na Facebook-u
Stretnutie v showroome

Prezentácia nášho showroomu, v ktorom si ukážeme jednotlivé typy našich okien, dverí a posuvných systémov vo forme zabudovaných funkčných vzoriek. Následná ukážka našej výroby a na záver konzultácia Vášho projektu do posledného detailu v zasadacej miestnosti pri chutnej káve.

Loading...
Prosím čakajte...