19
rokov
2005 - 2024
sk hu de

Montážokien a dverí

Montáž okien a dverí
Profesionálna a odborná montáž okien a dverí

Nároky na znižovanie tepelných strát budú uspokojené len v prípade, že bude montáž plastových a hliníkových okien a dverí prvotriedna a odborná. Máme viac ako 15 ročné skúsenosti, kladieme mimoriadny dôraz na kvalitu prevedenia a kontrolu každého rozhodujúceho detailu. Náš montážny tím pozostáva z kvalifikovaných školených technikov s dlhoročnými skúsenosťami. Zabezpečujeme osadenie výplňových konštrukcií (okná, dvere, posuvné a fasádne systémy) do stavebného otvoru, demontáž a likvidáciu starých okien alebo dverí, potrebné začistenie špaliet z vonkajšej a vnútornej strany, aj montáž doplnkov. Používame tie najkvalitnejšie pracovné pomôcky a tesniace materiály, ktoré zaručia požadovaný výsledok.

Montáž s polyuretánovou penou

Umiestnenie a ukotvenie konštrukcií do pripraveného stavebného otvoru bez použitia tesniacich pások s parozábranou. Montážou nových okien dochádza k hermetickému uzavretiu objektu, ktoré znemožnujú úniku vlhkosti vznikajúce v interiéru. Veľké množstvo vlhkosti sa vyprodukuje pri praní, varení a v spáľni hlavne nedostatočním vetraním. Pri moderných oknách pohlcuje vlhkosť stavebná konštrukcia. Po určitej dobe dochádza k nasýteniu izolantu okolo okna a dverných konštrukciách (PUR-peny) a tým prichádza k zhoršeným tepelno izolačným schopnostiam. Tieto skutočnosti vedú k nepríjemným tepelným stratám a zníženie povrchovej teploty na vnútornej strane muriva, pri ktorom vzniká riziko tvorbe plesní a prašnosti. 

Montáž s polyuretánovou penou
Montáž s polyuretánovou penou a tesniacimi páskami

Montáž s polyuretánovou penou a tesniacimi páskami

Použitie paropriepustných a paronepriepustných pások zabezpečuje úsporu energie, znižuje tepelné straty, zabraňuje tvorbe plesní a mikroprašnosti. Systém utesnenia pripojovacej škáry podľa normy STN 733134 sa zakladá na princípe "INTERIÉR je tesnejší ako EXTERIÉR". Parotesná ochrana PUR-peny bráni prieniku vlhkosti z exteriéru a súčastne umožňuje únik vnútornej vlhkosti do exteriéru a zároveň chráni pripojovaciu škáru pred prenikáním vody aj pri náporovom daždi a pred UV žiarením. Páska je UV stabilná a dlhodobo odoláva poveternostným vplyvom. Používame prvotriedne špičkové tesniace pásky značky Soudal a Siga.

Belgická značka SOUDALŠvajčiarska značka SIGA 1966 SWISS MADE

Predsadená montáž pre pasívne domy

Pasívne a nízkoenergetické štandardy, rovnako ako sprísňujúca sa legislatíva v oblasti energetickej hospodárnosti budov, sú stimulom pre všetkých inovátorov zaoberajúcich sa problematikou utesňovania. Predsadený systém montáže znamená usadenie konštrukcií do priestoru fasádnej izolácie. Celý systém je založený na komponentovom princípe, jednoduchosti a tradičnej funkčnosti. Ako jediný spĺňa najvyššie nároky zo strany legislatívy, investorov a montážnych firiem.

Predsadená montáž pre pasívne domy
Zdielať na Facebook-u
Stretnutie v showroome

Prezentácia nášho showroomu, v ktorom si ukážeme jednotlivé typy našich okien, dverí a posuvných systémov vo forme zabudovaných funkčných vzoriek. Následná ukážka našej výroby a na záver konzultácia Vášho projektu do posledného detailu v zasadacej miestnosti pri chutnej káve.

Loading...
Prosím čakajte...