Pomôžeme Vám?
sk hu  

Okná a dvere

Cenovo výhodné a kvalitné plastové okná & hliníkové okná za bezkonkurenčné ceny.

Okno je uzamykacia konštrukcia v otvore na stene budovy, cez ktorú môže prúdiť vzduch a svetlo do interiéru budovy. Otváranie okien možno zatvoriť a otvoriť podľa potreby. Jeho veľkosť závisí od plochy miestnosti aj nemusí, ktorá má byť osvetlená a vetraná, a jej vonkajší tvar odráža štýl budovy. Okenný materiál môže byť vyrobený z dreva, plastu, kovu (ocele alebo hliníka) alebo ich kombinácie z kompozitných materiálov. Priemerné okno, ktoré sa nachádza v obytných oblastiach, má pravouhlý tvar a pomer výšky a šírky. Na budove môže byť okno samostatné alebo niekedy aj s pármi (v tomto prípade ide o dvojité, trojité alebo štvorité okno).

Okná na celý život - INTER-OKNO

Z nášho širokého výberu okenných profilov ponúkame nové rozmery kvality okien. Okná a dvere ponúkame z vysokvalitných hliníkových a plastových profilov. Pri výbere okien Vám radi poradíme, a svami spoločne nájdeme najlepšie riešenie pre Vašu stavbu. Všetky ponúkané produkty našej spoločnosti sú značkové s vysokokvalitných profilových systémov.

Plastové okná - Atraktívna cena - Moderné okná

Široký výber plastových profilov

Profilový systém z plastu je cenovo najvýhodnejšia voľba. Možnosť voľby hranatých a oblých profilov, taktiež dvojskla a trojskla. Moderné. Elegantné. Energetická úspornosť okna v atraktívnych cenách. Plastové okná vďaka širokému výberu farebných dekorov a kvalitnému technickému prevedeniu uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka. Vybrané modely plastových okien obstoja aj pri použití v nízkoenergetických a pasívnych domoch, kde vám pomôžu zabezpečiť komfortné bývanie za prijateľné ceny. Viac o plastových oknách

Hliníkové okná - Elegancia a kvalita

Okenný sytém pre rôznorodé potreby používateľov.

Hliník je ľahký a stabilný materiál. Možnosť výroby nadrozmerných okien a dverí. Hranaté línie do moderných domových priestorov. Hliníkové okná s veľmi dobrým tepenoizolačým výkonom, okenný sytém pre rôznorodé potreby používateľov. Konštrukcia sekcií má viac prevedení v súlade s požiadavkami na úsporu energie. Hliníkový okenno dverný systém HI a HI+ sa rovná vynikajúce izolačné vlastnosti. Výhoda je tiež vysoká pevnosť profilov, hlavne pri veľkých konštrukčných riešeniach. Moderné a kvalitné okná pre nové bývanie. Hliník ako konštrukčný materiál pre okenné konštrukcie je ľahký a stabilný. Viac o hliníkových oknách

Vchodové dvere

Hliníkové vchodové dvere

Trvácne, elegantné a perfektné. Tieto slová charakterizujú hliníkové vchodové dvere. Hliník je známy svojou konštrukciou a výbornými mechanickými vlastnosťami. Dajú sa veľmi ľahko otvárať a zatvárať, sú maximálne bezpečné proti zlodejom, no zároveň ľahké a odolné voči vonkajším vplyvom. Viac o hliníkových vchodových dverách.

Posuvné dvere a brány

Posuvné systémy

Splinutie terasy s vnútorným priestorom. Posuvné systémy sú čoraz viac a viac žiadané hlavne pri moderných novostavbách. Rozdeľujeme ich na sklopno-posuvné (PSK) a zdvižno-posuvné (HST). Viac o posuvných systémoch.

Hliníkové fasádne systémy

Hliníkové fasádne systémy

Medzi hliníkové fasádne systémy zaraďujeme presklené fasády, zimné záhrady a akékoľvek prestrešenia. Viac o hliníkových fasádnych systémoch.

Doplnky okien a dverí

Bezpečnostný systém vchodových dverí - Väčšie sústredenie, ak sa jedná o bezpečnosť.

Treba myslieť aj na dobré kovanie, ktoré sa stará o bezpečnosť, ale aj o ľahké ovládanie a dlhodobú funkčnosť. Treba myslieť aj na dobré kovanie, ktoré sa stará o bezpečnosť, ale aj o ľahké ovládanie a dlhodobú funkčnosť. Viac o bezpečnosti dverí.

Izolačné sklo - Dvojsklo - Trojsklo

Tepelnoizolačné sklá okien, dverí a posuvných systémov.

Sklo tvorí 70 až 85% Vašich okien. Práve preto im treba venovať veľký dôraz pri výbere. V našom sortimente nájdete rôzne pakety skiel od 24mm až po 54mm, okná dodávame s dvojsklom (jedna vzduchová medzera plnená s argónom) alebo s trojsklom (dve vzduchové medzery plnené s argónom). Platí pravidlo, že čím širšia vzduchová medzera medzi dvomi alebo tromi sklami tak tým lepšia tepelná a hluková izolácia. Základná hrúbka skla v našich okien je 4mm, ale podľa požiadavky zákazníka sa dá rozšíríť až do 8mm. Čo zodpovedá bezpečnostnému zaskleniu. Viac o izolačnom skle

Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku

Naše referenčné práce a služby v uvedených regiónoch:

WICSTYLE 75

WICSTYLE 75

Veka 82

Veka 82

WICLINE 75

WICLINE 75

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75

WICSTYLE 75

Veka 82

Veka 82

WICLINE 75

WICLINE 75

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

Loading...
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu
Loading...
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu