Plastové okná, hliníkové okná a dvere

Cenovo výhodné a kvalitné plastové okná & hliníkové okná za bezkonkurenčné ceny.

Okno je uzamykacia konštrukcia v otvore na stene budovy, cez ktorú môže prúdiť vzduch a svetlo do interiéru budovy. Otváranie okien možno zatvoriť a otvoriť podľa potreby. Jeho veľkosť závisí od plochy miestnosti aj nemusí, ktorá má byť osvetlená a vetraná, a jej vonkajší tvar odráža štýl budovy. Okenný materiál môže byť vyrobený z dreva, plastu, kovu (ocele alebo hliníka) alebo ich kombinácie z kompozitných materiálov. Priemerné okno, ktoré sa nachádza v obytných oblastiach, má pravouhlý tvar a pomer výšky a šírky. Na budove môže byť okno samostatné alebo niekedy aj s pármi (v tomto prípade ide o dvojité, trojité alebo štvorité okno).

Okná na celý život - INTER-OKNO

Z nášho širokého výberu okenných profilov ponúkame nové rozmery kvality okien. Okná a dvere ponúkame z vysokvalitných hliníkových a plastových profilov. Pri výbere okien Vám radi poradíme, a svami spoločne nájdeme najlepšie riešenie pre Vašu stavbu. Všetky ponúkané produkty našej spoločnosti sú značkové s vysokokvalitných profilových systémov.

Plastové okná - Atraktívna cena - Moderné okná

Široký výber plastových profilov

Profilový systém z plastu je cenovo najvýhodnejšia voľba. Možnosť voľby hranatých a oblých profilov, taktiež dvojskla a trojskla. Moderné. Elegantné. Energetická úspornosť okna v atraktívnych cenách. Plastové okná vďaka širokému výberu farebných dekorov a kvalitnému technickému prevedeniu uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka. Vybrané modely plastových okien obstoja aj pri použití v nízkoenergetických a pasívnych domoch, kde vám pomôžu zabezpečiť komfortné bývanie za prijateľné ceny. Viac o plastových oknách

Hliníkové okná - Elegancia a kvalita

Okenný sytém pre rôznorodé potreby používateľov.

Hliník je ľahký a stabilný materiál. Možnosť výroby nadrozmerných okien a dverí. Hranaté línie do moderných domových priestorov. Hliníkové okná s veľmi dobrým tepenoizolačým výkonom, okenný sytém pre rôznorodé potreby používateľov. Konštrukcia sekcií má viac prevedení v súlade s požiadavkami na úsporu energie. Hliníkový okenno dverný systém HI a HI+ sa rovná vynikajúce izolačné vlastnosti. Výhoda je tiež vysoká pevnosť profilov, hlavne pri veľkých konštrukčných riešeniach. Moderné a kvalitné okná pre nové bývanie. Hliník ako konštrukčný materiál pre okenné konštrukcie je ľahký a stabilný. Viac o hliníkových oknách

Vchodové dvere

Hliníkové vchodové dvere

Trvácne, elegantné a perfektné. Tieto slová charakterizujú hliníkové vchodové dvere. Hliník je známy svojou konštrukciou a výbornými mechanickými vlastnosťami. Dajú sa veľmi ľahko otvárať a zatvárať, sú maximálne bezpečné proti zlodejom, no zároveň ľahké a odolné voči vonkajším vplyvom. Viac o hliníkových vchodových dverách.

Posuvné dvere a brány

Posuvné systémy

Splinutie terasy s vnútorným priestorom. Posuvné systémy sú čoraz viac a viac žiadané hlavne pri moderných novostavbách. Rozdeľujeme ich na sklopno-posuvné (PSK) a zdvižno-posuvné (HST). Viac o posuvných systémoch.

Hliníkové fasádne systémy

Hliníkové fasádne systémy

Medzi hliníkové fasádne systémy zaraďujeme presklené fasády, zimné záhrady a akékoľvek prestrešenia. Viac o hliníkových fasádnych systémoch.

Doplnky okien a dverí

Bezpečnostný systém vchodových dverí - Väčšie sústredenie, ak sa jedná o bezpečnosť.

Treba myslieť aj na dobré kovanie, ktoré sa stará o bezpečnosť, ale aj o ľahké ovládanie a dlhodobú funkčnosť. Treba myslieť aj na dobré kovanie, ktoré sa stará o bezpečnosť, ale aj o ľahké ovládanie a dlhodobú funkčnosť. Viac o bezpečnosti dverí.

Izolačné sklo - Dvojsklo - Trojsklo

Tepelnoizolačné sklá okien, dverí a posuvných systémov.

Sklo tvorí 70 až 85% Vašich okien. Práve preto im treba venovať veľký dôraz pri výbere. V našom sortimente nájdete rôzne pakety skiel od 24mm až po 54mm, okná dodávame s dvojsklom (jedna vzduchová medzera plnená s argónom) alebo s trojsklom (dve vzduchové medzery plnené s argónom). Platí pravidlo, že čím širšia vzduchová medzera medzi dvomi alebo tromi sklami tak tým lepšia tepelná a hluková izolácia. Základná hrúbka skla v našich okien je 4mm, ale podľa požiadavky zákazníka sa dá rozšíríť až do 8mm. Čo zodpovedá bezpečnostnému zaskleniu. Viac o izolačnom skle

Rozmýšľate, že si dáte vyrobiť plastové okná? Na toto si dajte pozor

Zaujíma vás, ako prebieha výrobný proces plastových okien, ktorý vás možno čaká v budúcnosti? Dozvedieť sa môžete nielen to, na čo si treba dať pozor, ale aj aké nástrahy či prekvapenia vás u danej firmy čakajú.

Orosovanie okien

Prečo sa okná orosujú?

Ak sa vodné pary zrážajú na interiérovej strane plastového okna – na ráme, alebo skle, znamená to, že v miestnosti je príliš veľká vlhkosť. Takýto stav môže mať v extrémnych prípadoch za následok vlhnutie muriva a vznik plesní.

Veľké presklenia v dome môžete mať len v prípade hliníkových okien

Okná z hliníku sú vyrábané za použitia moderných technológií, vďaka čomu prinášajú zákazníkom bezkonkurenčnú stabilitu a pevnosť, ktorá je dôležitá najmä v prípade veľkých sklenených plôch.

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu