19
rokov
2005 - 2024
sk hu de

Screenové rolety

Screenové rolety
Vonkajšie screenové rolety s látkou zo sklených vlákien

Ultramoderné, minimalistické a funkčné tienenie.

Screenové rolety definujeme, ako nerušivý subtilný tieniaci prvok. Sú vhodné pre akýkoľvek typ rezidenčných stavieb, ale aj administratívnych a pasívnych budov. Chránia pred nežiadúcim slnečným žiarením, zabraňujú prehriatiu interiérov a vytvárajú dokonalé súkromie. Všetky druhy tkanín ponúkajú nielen bezkonkurenčný vzhľad, ale aj funkčnosť vďaka špeciálnemu vývoju výrobných technológií. Ďalšou výhodou je odolnosť voči vplyvom počasia a tlaku vetra. Screenové rolety ponúkajú elektromotorický pohon ovládaný spínačom, diaľkovým ovládačom, alebo inteligentným systémom.

Exteriérový pohľad na screenové rolety

Exteriérový pohľad na screenové rolety

Prehľad tkanín screenových roliet

• Serge 600 sa skladá zo sklených vlákien, ktoré sú potiahnuté s PVC vrstvou. Ponúkajú vynikajúcu tepelnú a slnečnú ochranu, prepúšťajú denné svetlo, zároveň umožňujú výhlad von a chránia interiér pred nežiadúcimi pohľadmi.
• Soltis 92 blackout je nepriehladná, čo znamená, že odráža 100% svetla a tepelnej energie. Umožňuje úplné zatemnenie interiéru, čím je vhodná do priestorov, kde vyžadujete maximálnu tmu aj cez deň.
• Soltis 86 sa vyznačuje najvyššou priepustnosťou svetla do interiéru. 
• Soltis 92 pohlcuje až 97% tepelnej energie bez úplného zatemnenia interiéru. 

Zdielať na Facebook-u
Stretnutie v showroome

Prezentácia nášho showroomu, v ktorom si ukážeme jednotlivé typy našich okien, dverí a posuvných systémov vo forme zabudovaných funkčných vzoriek. Následná ukážka našej výroby a na záver konzultácia Vášho projektu do posledného detailu v zasadacej miestnosti pri chutnej káve.

Loading...
Prosím čakajte...