18
rokov
2005 - 2023

Screenové rolety

Vonkajšie screenové rolety s látkou zo sklených vlákien

Ultramoderné, minimalistické a funkčné tienenie.

Screenové rolety definujeme, ako nerušivý subtilný tieniaci prvok. Sú vhodné pre akýkoľvek typ rezidenčných stavieb, ale aj administratívnych a pasívnych budov. Chránia pred nežiadúcim slnečným žiarením, zabraňujú prehriatiu interiérov a vytvárajú dokonalé súkromie. Všetky druhy tkanín ponúkajú nielen bezkonkurenčný vzhľad, ale aj funkčnosť vďaka špeciálnemu vývoju výrobných technológií. Ďalšou výhodou je odolnosť voči vplyvom počasia a tlaku vetra. Screenové rolety ponúkajú elektromotorický pohon ovládaný spínačom, diaľkovým ovládačom, alebo inteligentným systémom.

Exteriérový pohľad na screenové rolety

Exteriérový pohľad na screenové rolety

Prehľad tkanín screenových roliet

• Serge 600 sa skladá zo sklených vlákien, ktoré sú potiahnuté s PVC vrstvou. Ponúkajú vynikajúcu tepelnú a slnečnú ochranu, prepúšťajú denné svetlo, zároveň umožňujú výhlad von a chránia interiér pred nežiadúcimi pohľadmi.
• Soltis 92 blackout je nepriehladná, čo znamená, že odráža 100% svetla a tepelnej energie. Umožňuje úplné zatemnenie interiéru, čím je vhodná do priestorov, kde vyžadujete maximálnu tmu aj cez deň.
• Soltis 86 sa vyznačuje najvyššou priepustnosťou svetla do interiéru. 
• Soltis 92 pohlcuje až 97% tepelnej energie bez úplného zatemnenia interiéru. 

Zdielať na Facebook-u Zdieľať na Twitteri
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku
WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

Pomôžeme Vám?