Pomôžeme Vám?
 

Nezáväzná cenová ponuka

Nezáväzná cenová ponuka 

Je nám jasné, že o tom, či sa klient rozhodne pre našu ponuku, vo veľkej miere rozhoduje cena, ale výsledná cena nie je všetko. A rátame aj s tým, že pred konečným rozhodnutím o nákupe si klient vyžiada cenovú ponuku u viacerých konkurenčných firiem. V našej spoločnosti INTER-OKNO s.r.o  sa však vždy snažíme uspokojiť potreby zákazníka ktorá zohľadňuje jeho potreby. Samozrejme, pri zachovaní všetkých nárokov na kvalitu a estetické hľadisko. Máte záujem o kvalitné hliníkové výrobky kontaktujte nás 

Cena nie je všetko, samozrejme dobrá cena a kvalita poteší 

Vieme, že na konečné rozhodnutie o kúpe okien, dverí, posuvných systémov či ďalších produktov ako aj tieniacej techniky a inteligentných riešení z našej ponuky vždy rozhoduje kvalita a odborné poradenstvo. Aj preto sme pre vás pripravili konfigurátor. Jednoducho vyplníte údaje a my pre vás spracujeme cenovú ponuku. V pokoji domova sa tak môžete rozhodnúť, či je pre vás naša ponuka zaujímavá. Na výber máte z dvoch možností výberom so službami alebo bez služieb.

Cenová ponuka okná a dvere posuvné systémy vrátane služieb 

Ak sa rozhodnete zažiadať o cenovú ponuku vrátane služieb, zdarma získate:

Profesionálne poradenstvo

Cenovú ponuku

Zameranie našim technikom

Konzultáciu pri zameraní

Montáž vyškolenými pracovníkmi

Pozáručný servis

Komplexné služby

Táto cenová ponuka je nezáväzná. To znamená, že vás nezaväzuje ku kúpe tovaru. Ak sa ale nakoniec pre našu ponuku rozhodnete, získate všetky vyššie spomínané služby úplne zdarma. Všetko teda vyriešime za vás. Cenová ponuka pre plastové okná a hliníkové dvere 

 V prípade ak máte vlastný projekt  a máte záujem o hliníkové výrobky alebo plastové kontaktujte nás cez kontaktný formulár 

Objednávka cez e-shop plastových okien, dverí a príslušenstva 

Chcete si u nás zakúpiť plastové okná, dvere, či doplnky, no o ďalšie  montážne služby nemáte záujem. Aj v tomto prípade v tomto prípade je pre Vás určený eshop okien, dverí a príslušenstva bez montáže . 

Bez čakania na cenovú ponuku  

Určujete si výrobné rozmery podľa Vášho zadania 

Výber farebných kombinácií

Okná a dvere doručíme až k vám domov (1eu/km)

Možnosť osobného odberu bez poplatkov

Jednoduchá objednávka bez montáže

Jednoduchá aplikácia

Šetríte financie za montáž

Jedná sa záväznú objednávku podľa Vašich požiadaviek . Táto možnosť je výhodná najmä pre domácich majstrov, ktorí zvládnu montáž okien a dverí svojpomocne.

 Navštívte Eshop okien a dverí a príslušenstva 

V prípade ak máte vlastný projekt  a máte záujem o hliníkové výrobky alebo plastové kontaktujte nás cez kontaktný formulár 

Máte vlastnú projektovú dokumentáciu výpis okien a dverí

V prípade ak máte vlatnú projektovú dokumentáciu a všetko máte už dôkladne odkonzultované s projektovým manažérom, pošlite nám Vaše požiadavky a radi Vás privítame u nás v našom showroome, kde si môžete pozrieť naše výrobky a vyskúšať pred kúpou.

V prípade, že máte akékoľvek otázky k cene, prípadne máte záujem o ocenenie vášho vlastného projektu, neváhajte nás kontaktovať.

 

Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku

Naše referenčné práce a služby v uvedených regionoch:

Veka 82

Veka 82

Kömmerling 88

Kömmerling 88

Salamander 76

Salamander 76

Triton 72

Triton 72

Hercules 67

Hercules 67

Veka 82

Veka 82

Kömmerling 88

Kömmerling 88

Salamander 76

Salamander 76

Triton 72

Triton 72

Hercules 67

Hercules 67

Loading...
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu