17
rokov
2005 - 2022

Existuje niečo modernejšie ako rolety

Existuje niečo modernejšie ako rolety?

V súčasnej dobe sa dom alebo byt stáva dizajnovou záležitosťou. Funkčnosť je dôležitá, no do popredia sa dostáva aj vzhľad a stále viac ľudí chce mať niečo jedinečné, originálne.

My vám poradíme ako dosiahnuť moderný dizajn a posunúť vaše bývanie na novú úroveň. Aktuálne trendy v architektúre smerujú nielen na tienenie vašich domov, ale aj na dizajn.

Žiadne vzory, rovné línie 

Vzory sú síce fajn a dokážu oživiť, no z architektonického hľadiska už patria do minulosti. Podľa mnohých dizajnérov sú príliš zložité a nedovolia očiam relaxovať. V súčasnosti sa do popredia tlačí jednoduchosť a elegancia. Tu sa dostávame k systému fasádnej markízy, ktorá je svojou funkčnosťou všestranná, keďže ponnúka tienenie a ochranu proti hmyzu v jednom.

Prírodné materiály

Kus prírody osvieži oči i myseľ. Ak je pre vás táto alternatíva príliš finančne náročná, na trhu existuje mnoho alternatív, ktoré sú na pohľad nerozoznateľné od reálneho prírodného materiálu. Skúste napríklad hliníkové rolety v imitácii dreva, ich dizajn váš zaručene príjemne prekvapí.

Praktické vonkajšie rolety 

Vonkajšie rolety sú veľmi praktickou ochranou pred slnkom. Nakoľko nezachytávajú toľko prachu ako žalúzie, sú vhodné do domácnosti s alergikom. Vybrať si môžete z obrovského množstva materiálov a farieb a tak budete zaručene spokojný s finálnym výsledkom. Rolety môžeme ovládať dvoma spôsobmi: manuálne a motorom. K zvýšenému štandardu patrí práve vyťahovanie pomocou elektromotora, ktorý sa ovláda vypínačom, diaľkovým ovládačom alebo centrálne.

Relaxujte pri tieni 

Zariadenie interiéru a exteriéru je veľmi dôležité pre to, aby ste sa cítili pohodlne a mohli „vypnúť“. Určité farby či vzory dokážu ovplyvniť náladu či množstvo energie. Spomínané rolety sú dôležitým kúskom, nie len z estetického hľadiska. Použitím roliet zvyšujete bezpečnosť a pocit súkromia vo vašom domove.

Zdielať na Facebook-u Zdieľať na Twitteri
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku
WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

Pomôžeme Vám?