17
rokov
2005 - 2022

Exkluzívne hliníkové vchodové dvere

Exkluzívne hliníkové vchodové dvere

V prípade exkluzívnych stavieb sa, samozrejme, kladie dôraz aj na výber vchodových dverí. Mali by spĺňať tie najvyššie požiadavky a ponúknuť nielen dokonalý vzhľad, ale aj vynikajúce vlastnosti. To všetko dokážu zabezpečiť exkluzívne hliníkové vchodové dvere.

Exkluzívne hliníkové dvere a ich vlastnosti

Je známe, že hliníkové vchodové dvere sa vyznačujú vysokou kvalitou, perfektným dizajnom a vynikajúcimi vlastnosťami. Ak ste však ešte o čosi náročnejší, zvoľte si exkluzívne hliníkové vchodové dvere. Sú tým najlepším, čo si môžete vybrať a uspokoja aj tých najnáročnejších. Sú to ručne vyrábané dvere s luxusným vzhľadom a perfektnými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Spĺňajú tiež tie najvyššie nároky na bezpečnosť. Okrem toho sú mimoriadne odolné voči poveternostným vplyvom. Ide o panelové dvere, pričom existujú dve možnosti ich vyhotovenia:

Panelové dvere s obojstranným prekrytím

Je to exkluzívny typ dverí, aké si môžete zvoliť. Krídlo dverí je totiž ukryté z oboch strán, teda z interiéru, aj z exteriéru. Dverám to dodáva minimalistický dizajn a moderný nadčasový vzhľad.

Panelové dvere s jednostranným prekrytím

V tomto prípade je krídlo dverí ukryté iba zo strany exteriéru. To znamená, že z interiérovej strany je krídlo dverí viditeľné. Ide o lacnejšiu, no stále mimoriadne exkluzívnu variantu panelových dverí.

Aké sú doplnkové možnosti do dverí?

Exkluzívne hliníkové vchodové dvere môžu byť doplnené o ďalšie moderné a užitočné funkcie. Napríklad je možné vybaviť ich čítačkou prsta alebo bezkľúčovým otváraním. Tieto prídavné funkcie sa určite hodia nielen pre exkluzívne vchodové dvere do rodinných domov, ale tiež pre dvere do kancelárií, panelákov, či obchodných priestorov. Exkluzívne hliníkové vchodové dvere nájdu svoje uplatnenie všade tam, kde sú nároky na tú najvyššiu kvalitu, dokonalý dizajn a neprekonateľnú funkčnosť.

 

Zdielať na Facebook-u Zdieľať na Twitteri
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku
WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

Pomôžeme Vám?