18
rokov
2005 - 2023

Garážová brána s oknom

03/01/2019

Garážová brána s integrovaním oknom

 

Garážové brány s oknom, ktoré sú voľbou číslo jeden mnohých slovenských domácností, potrebujú určitý priestor pred garážou, aby sa mohli hladko otvárať. To znamená, že tento typ brány nie je vhodný všade tam, kde je priestor obmedzený, a teda ho nie je dostatok. Garážové brány sa vyrábajú v najrôznejších prevedeniach, z rôznych druhov materiálu. Ich cena je pomerne prijateľná, čo možno považovať za ďalšie plus. Pýtate sa, či je vhodné siahnuť po garážových bránach s oknom? Aké sú ich ďalšie vlastnosti? Je dôležité aj zabezpečenie garážovej brány?

Výhody garážových brán s oknom, o ktorých ste nevedeli

Prednosťou garážových brán s oknom je to, že to výborne zvukovo izolujú, čo ocenia najmä rodiny žijúce v ruchu veľkomesta. Keďže dávnejšie boli tieto garážové brány prakticky všade, mnohým sa môže zdať, že sú akési „obyčajné“ a už dávno nie sú moderné. Omyl! Áno, kedysi sa jednalo prevažne o garážové brány vyrobené z dreva, no dnes sa na výrobu garážových brán používajú pozinkované oceľové profily, čiže vysokokvalitné a odolné materiály, ktoré vám koniec koncov vydržia aj do konca života. A to platí i v prípade osadenia okna, ktoré nádherne vynikne a zároveň umožní preniknúť do interiéru dostatok prirodzeného svetla, čo oceníte najmä v pochmúrnych dňoch.

Zabezpečenie garážovej brány je základ

Zabezpečenie garážových brán je absolútnou nutnosťou. Nezabezpečená garáž je „tabu“, a práve preto dbajte na to, aby ste sa nezabezpečeniu garáže oblúkom vyhli aj vy. Veď prečo nesiahnuť po kvalitnom zabezpečení, keď je to také jednoduché? V dnešnej dobe sú garážové brány vyrábané z takých materiálov, že ani ten najlepší zlodej nemá šancu. Problém môže nastať v prípade, že súčasťou garážovej brány sú trebárs malé dvierka so zámkom. V tomto prípade sa odporúča použiť kvalitný bezpečnostný zámok rovnako ako pri vchodových dverách. Avšak nezúfajte, nielen s výberom garážovej brány, ale aj jej zabezpečením vám pomôže predajca, a teda odborník, ktorý má v tomto smere bohaté skúsenosti a zručnosti.

 

Zdielať na Facebook-u Zdieľať na Twitteri
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku
WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

Pomôžeme Vám?