16
rokov
2005 - 2021
sk hu de

Hliníkové rolety v imitácii dreva

Hliníkové rolety aj v imitácii dreva

Rolety sú v súčasnosti, nie len, čisto úžitkovou záležitosťou, no najmä pekným architektonickým kúskom. Pomocou správneho výberu materiálu a farby, môžete oživiť akýkoľvek priestor či exteriér vášho domu.
Na trhu existuje množstvo prevedení a tak si každý zákazník príde na svoje. V nasledujúcich riadkoch si povieme o roletách v imitácii dreva či výhodách dreva ako materiálu použitého v interiéry alebo exteriéry.

Rozdiel medzi drevenými roletami a hliníkovými roletami v imitácii dreva?

Hliníkové rolety v imitácii dreva potešia luxusným vzhľadom a nižšou cenou. Obrovská paleta farieb a odtieňov vám zaručia, že si vyberiete tie najvhodnejšie. Hliníkové rolety takisto ponúkajú jednoduchšie ovládanie a nízku obstarávaciu cenu.

Drevené rolety nie sú bezúdržbové

Rolety vyrobené z dreva sú síce k dispozícii v mnohých odtieňoch, no ich cena i hmotnosť je vyššia, nehovoriac o údržbe ktorá môže byť komplikovaná. Táto alternatíva zaberá viac miesta ako hliníkové prevedenie, jednoducho povedané drevené rolety nie sú určené pre tých, ktorý sa nechcú starať každý rok o povrchovú úpravu drevených roliet.

Imitácia dreva pri hliníkových roletách 

Tepelná a zvukováva bariera  – napriek tomu, že hliník je pomerne ľahký čo sa týka váhy, jeho pevnosť je nadpriemerná. Jednoducho povedané, hlíníkové rolety je najlepší výber pre tých čo preferejú imitáciu dreva, kde si môžete naozaj vybrať podľa vzorkovníka u nás.

Teplotná odolnosť – Hliníkové rolety sú z extrutovaného hliníkového systému, každá lamela je plnená pur penou ktorá má výborné tepelnoizolačné vlastnosti. Jeho odolnosť či zjav sú taktiež veľmi odolné voči teplotným výkivom, čo zvyšuje bezpečnosť samotnej budovy.

Pohlcovanie zvuku  – tento materiál, vďaka skvelej absorpcii zvuku, predstavuje najlepšiu voľbu ak chcete mať súkromnú a útulnú atmosféru.

Výhody hliníkových roliet:

- Hliník je narozdiel od iných materiálov stabilný
- Hliník má dlhšiu životnosť, ako iné alternatívne materiály
- Znížená miera úniku tepla s výplňou
- Zvuková izolácia
- Jeden z mála stavebných materiálov, ktoré môžeme recyklovať

Tip na záver

Ak vás oslovili hliníkové rolety a máte záujem o nevšedný vzhľad exteriéru vašej budovy, rozhodne odporúčame hliníkové rolety v jeho imitácii, alebo RAL vzorkovníka. Použitím tohto materiálu získate vysokú odolnosť voči vonkajším podmienkam, dlhú životnosť a dizajnový vzhľad.

Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku
WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75

WICSTYLE 75

WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75

WICSTYLE 75

Pomôžeme Vám?
Loading...
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu
Loading...
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu