Pre exkluzívne stavby hliníková fasáda

Pre exkluzívne stavby hliníková fasáda
Pre exkluzívne stavby hliníková fasáda

Pre exkluzívne stavby je najlepším riešením hliníková fasáda

V dnešnej dobe existuje niekoľko fasádnych systémov, z ktorých si môžu zákazníci smelo vyberať. Ak sa však povie funkčné riešenie pre exkluzívne stavby, na mysli máme hliníkové fasády, ktoré sú charakteristické robustnými stenami ohurujúcimi na prvý pohľad. Využitie hliníkovej fasády je najmä v administratívnych budovách alebo pri obchodných domoch a showroomoch aj pri exkluzívnych rodinných vilách a architektonických riešeniach.

Moderné rodinné domy a vily 

Svoje využitie však majú aj v moderných rodinných domoch, ktorých majitelia chcú nielen famózny dizajn, ale aj nadčasovosť. Výhodou veľkých presklených stien a fasádnych hliníkov systémov  je kompatibilita, pretože do tejto fasády je možné integrovať nielen vchodové dvere, ale aj automatické posuvné dvere alebo okná. Možno sa pýtate, čo je na tomto druhu fasády také výnimočné? Ide predovšetkým o skvelý dizajn a kvalitný materiál, ktorým je hliník a riešenia fasádnych sysémov. hliníkové fasádne a okenno dverné systémy sú známe nielen svojou dlhou životnosťou, ale aj nadčasovosťou, čím sa stal obľúbený v stavebníctve po celom svete.

Hliníková fasáda a minamalizmus 

Hliníková fasáda je výbornou voľbou aj pre tých, ktorí preferujú funkčnosť a jednoduchosť zároveň. Keďže je tento materiál mimoriadne ľahký, nezaťažuje statiku budovy sú samonosné. Hliník okrem toho poskytuje celý rad výhod, vďaka ktorým neprekoná žiadny iný materiál. V rámci údržby môžeme tiež hovoriť o mnohých výhodách, pretože sa o neho netreba nijako špeciálne starať. Ak sa rozhodnete pre hliníkovú fasádu na vašu budovu, umožníte jej dýchať a prepúšťať prirodzené svetlo a tým vytvoríte nádherný presvetlený priestor. Pri tomto druhu fasády dochádza k neustálej cirkulácii vzduchu medzi obkladmi a nosnou stenou, pretože je dom ochránený pred prenikaním vlhkosti. Systémové hliníkové okná a dvere sú v tomto prípade vsadené do hliníkovej konštrukcie a pôsobia tak nielen moderne, ale aj luxusne.

Hliniková fasáda-okná a dvere, tri v jednom bez starostí

Toto riešenie v stavebníctve je taktiež cenovo výhodné, nakoľko investor nemusí investovať do ďalších profesií ako je napríklad stavba z tehál, omietka, zateplenie, maľovanie a mnoho iných. Hliníková fasáda má taktiež veľkú variabilitu , vsadenie okien a dverí, po čase ak je potrebné z hladiska dizpozičného riešenia je možnosť vybrať zasklenie a vsadiť hliníkové dvere aj okno. Presklenie môže byť nielen v rôznych rozmeroch, ale aj farbách a odtieňoch. Súčasťou môžu byť aj rôzne doplnky ako napríklad tieniace systémy slnolamy . Hliníková fasáda sa vyznačuje veľkou odolnosťou voči vetru, tlaku vzduchu, vode a iným zmenám počasia, ktoré ju nijako nepoškodia a aj po dlhých rokoch bude vyzerať rovnako. Jednou z najväčších predností sú aj mechanické a tepelnoizolačné vlastnosti, ktorú sú priekopníkom v oblasti nízkoenergetických budov.

Čo znamená P1, P2, P3?

Čo znamená P1, P2, P3?

Zaťažovanie okna a dverí balkónov vetrom sa dokazuje skúškami zameranými na to, či celé okno pod vplyvom takejto ...

Máte malé dieťa a pri okne sedačku?

Máte malé dieťa a pri okne sedačku?

Deti sú jednoducho deti a aj keď im desaťkrát denne vysvetlíte, že k oknu ísť nemôžu, verte tomu, že k nemu skôr či neskôr predsa len ...

Chcem len kvalitné plastové okná

Chcem len kvalitné plastové okná

Fenomén, akými sú práve plastové okná, ktoré si našli miesto v mnohých domácnostiach, patrí i v dnešnej dobe medzi najvyhľadávanejší stavebný prvok.

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu