19
rokov
2005 - 2024
sk hu de

Rohové hliníkovéokná pre moderný dizajn

Rohové okná pre moderný dizajn
20/11/2016

Dlhé roky sme bývali v panelákovom byte, no potom ako prišlo prvé dieťa a dva roky na to druhé, začal nám byť tento byt trocha tesný. Odhodlali sme sa a kúpili sme si rodinný dom, aby sme si ho vedeli prerobiť presne podľa našich predstáv a premeniť ho tak na náš nový domov.

Začiatok nebol jednoduchý

Vedeli sme veľmi dobre, že to nebude jednoduchá a ani zďaleka lacná záležitosť ,no ak sme chceli mať to, čo bolo naším snom, tak sme sa museli trocha obetovať. Dlhé roky sme snívali o vlastnom domčeku, ktorý by bol naším vysneným domovom, tak sme rozhodli splniť si tento sen.

Rodinný dom sme našli relatívne jednoducho, na internete je množstvo ponúk, z ktorých si jednoducho vie vybrať každý. Naša voľba padla na relatívne nový rodinný dom, ktorý si vyžadoval výmenu okien a dverí a menšiu opravu fasády a inak bol vo veľmi dobrom stave. Zateplený a celkom dobre vyzerajúci dom za rozumnú cenu.

Rohové hliníkové okná dodávajú úplne iný rozmer priestoru.

Niečo nám na ňom ale nesedelo. Jeho dizajnu niečo chýbalo, no dlhšie sme nevedeli prísť na to, čo by to malo byť a ako by sme docielili dokonalosť, ktorú sme si vysnívali. Jedného dňa sme šli na návštevu k rodine do Bratislavy a na jednej ulici sme videli rodinný dom, ktorý nás niečím prekvapil. Mal rohové hliníkové okná, ktoré vyzerali síce zvláštne, ale elegantne.

Netreba slová, vedeli sme, že je to správne riešenie

Naše pohľady sa stretli. Obaja sme vedeli, že presne toto nášmu domu chýba. Veľmi sme neváhali a najali sme si firmu, ktorá nám tieto okná naprojektovala na mieru nášho domu. Výroba netrvala dlho a aj montáž prebehla relatívne bez problémov. Razom sme z nášho rodinného domu získali niečo úplne nové. Rohové okná môžeme vrelo odporúčať a sú skvelým doplnkom, ak svoj dom chcete mať elegantný a v modernom štýle. 

Zdielať na Facebook-u
Stretnutie v showroome

Prezentácia nášho showroomu, v ktorom si ukážeme jednotlivé typy našich okien, dverí a posuvných systémov vo forme zabudovaných funkčných vzoriek. Následná ukážka našej výroby a na záver konzultácia Vášho projektu do posledného detailu v zasadacej miestnosti pri chutnej káve.

Loading...
Prosím čakajte...