16
rokov
2005 - 2021

Rohové hliníkové okná pre moderný dizajn

Dlhé roky sme bývali v panelákovom byte, no potom ako prišlo prvé dieťa a dva roky na to druhé, začal nám byť tento byt trocha tesný. Odhodlali sme sa a kúpili sme si rodinný dom, aby sme si ho vedeli prerobiť presne podľa našich predstáv a premeniť ho tak na náš nový domov.

Začiatok nebol jednoduchý

Vedeli sme veľmi dobre, že to nebude jednoduchá a ani zďaleka lacná záležitosť ,no ak sme chceli mať to, čo bolo naším snom, tak sme sa museli trocha obetovať. Dlhé roky sme snívali o vlastnom domčeku, ktorý by bol naším vysneným domovom, tak sme rozhodli splniť si tento sen.

Rodinný dom sme našli relatívne jednoducho, na internete je množstvo ponúk, z ktorých si jednoducho vie vybrať každý. Naša voľba padla na relatívne nový rodinný dom, ktorý si vyžadoval výmenu okien a dverí a menšiu opravu fasády a inak bol vo veľmi dobrom stave. Zateplený a celkom dobre vyzerajúci dom za rozumnú cenu.

Rohové hliníkové okná dodávajú úplne iný rozmer priestoru.

Niečo nám na ňom ale nesedelo. Jeho dizajnu niečo chýbalo, no dlhšie sme nevedeli prísť na to, čo by to malo byť a ako by sme docielili dokonalosť, ktorú sme si vysnívali. Jedného dňa sme šli na návštevu k rodine do Bratislavy a na jednej ulici sme videli rodinný dom, ktorý nás niečím prekvapil. Mal rohové hliníkové okná, ktoré vyzerali síce zvláštne, ale elegantne.

Netreba slová, vedeli sme, že je to správne riešenie

Naše pohľady sa stretli. Obaja sme vedeli, že presne toto nášmu domu chýba. Veľmi sme neváhali a najali sme si firmu, ktorá nám tieto okná naprojektovala na mieru nášho domu. Výroba netrvala dlho a aj montáž prebehla relatívne bez problémov. Razom sme z nášho rodinného domu získali niečo úplne nové. Rohové okná môžeme vrelo odporúčať a sú skvelým doplnkom, ak svoj dom chcete mať elegantný a v modernom štýle. 

Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku
WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

Pomôžeme Vám?