16
rokov
2005 - 2021

Sekcionálna vs. priemyselná garážová brána

Sekcionálna vs. priemyselná garážová brána

 

Rozdiel medzi sekcionálnou a priemyselnou bránou je jednoduchý, sekcionálne sú určené pre priemysel a sekcionálne brány pre rodinné domy  a práve preto sa v nasledujúcom článku zameriame na to, aký je rozdiel medzi garážovými a priemyselnými bránami, a teda, kedy je vhodné siahnuť po jednej z nich.

 

Využitie jednotlivých typov garážových brán

Všeobecne platí, že garážované vozidlo je po viacerých rokoch štandardne v lepšej kondícii než to, ktoré bolo roky parkované len tak, pred domom. Sekcionálne garážové brány, ktoré sa otvárajú zvislo a sú umiestnené tesne pod stropom, sú využívané v rámci rodinných domov, keďže výborne tepelne i zvukovo izolujú a chránia nás pred prípadnou krádežou.

Vyžitie priemyselných brán 

Priemyselné garážové brány sú využívané na uzatváranie stavebných otvorov najmä pre priemysel, a to pri vstupe i vnútri budovy. Ich montáž je najčastejšia v priemyselných halách, skladoch, autoservisoch i umývacích linkách. Garážová alebo priemyselná brána nie je určená na obytný priestor čiže má povolenú netesnosť  . 

Zvýšte životnosť vášho vozidla

Parkovanie v garáži môže výrazne zvýšiť nielen životnosť vozidla, keďže takýmto spôsobom môžete výrazne eliminovať vznik korózie. Obzvlášť priemyselné brány sú schopné vydržať náročnú každodennú prevádzku, a teda sú prispôsobené na plynulý chod. Okrem toho sú spoľahlivejšie ako klasické garážové brány, čo je koniec koncov prirodzené, keďže ich využitie je omnoho náročnejšie.

Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku
WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

Pomôžeme Vám?