18
rokov
2005 - 2023

Sú hliníkové rolety moderné

01/01/2019

Sú hliníkové rolety moderné?

Moderná doba prináša svieže trendy aj do oblasti bývania a bytového dizajnu. Nové technológie a moderné materiály sa stávajú súčasťou našich domácností a pomáhajú nám vytvárať miesto, ktoré nazývame domovom. Ak sa vydáme tou správnou cestou a budeme rešpektovať určité pravidlá bytového dizajnu, získame moderný interiér alebo exteriér, v ktorom sa budeme cítiť príjemne a bezpečne. Základom sú vhodne zvolené dispozičné riešenia. Dôraz treba samozrejme klásť aj na harmóniu farieb, tvarov a použitých materiálov. Ak aj vy túžite po modernom dizajne, súkromí a bezpečnosti, tak sú rolety tou ideálnou voľbou.

Prečo práve rolety?

Rolety a ich využívanie so sebou prináša nespočetné množstvo výhod, ktoré majú pozitívny vplyv na vašu pohodu, bezpečie a peňaženku. Exterierové rolety sú zaužívané a praktické, ktoré majú nespočene veľa výhod.

Bezpečnosť a hliník Vás nesklame

Svoj domov môžete ochrániť pred vonkajším poškodeniam pôsobením silnej búrky, alebo iným živelným úkazom. V prípade že sú vaše rolety vybavené čidlom, automaticky sa spustia v prípade potreby a vaše okná či dvere tak ostanú neporušené.
Rolety sú taktiež účinnou zbraňou na ochranu pred slnečným žiarením, ktoré postupne ničí farbu vašich okien či dverí. Okrem ochrany vašich okenných rámov, zabránite násilnému vniknutiu. Nakoľko exteriérové rolety sú vyrobené z kvalitných materiálov, je skoro nemožné jednotlivé lamely prelomiť a dostať sa tak ku oknám alebo dverám. V prípade že odcestujete na dlhšiu dobu, rolety môžete naprogramovať tak, aby simulovali vašu prítomnosť.

Už žiadna strata tepla

Počas zimy vám uniká až 30% tepla produkovaného ústredných kúrením. Tento únik je spôsobený nechránenými oknami. Miestnosť sa teda môže ochladiť až o 5 stupňov. V prípade, ak máte nainštalované rolety, tak sa  táto hodnota redukuje o polovicu. Ak sú vaše rolety vybavené tepelnými čidlami a automatickým ovládaním, úspora energie je ešte vyššia.

Zdielať na Facebook-u Zdieľať na Twitteri
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku
WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

Pomôžeme Vám?