19
rokov
2005 - 2024
sk hu de

Vchodovédvere vo fasáde

Vchodové dvere vo fasáde
01/01/2019

Vchodové dvere vo fasáde

 

Vchodové dvere sú súčasťou každej jednej stavby. Tento otvor slúži na prechod ľudí z exteriéru do budovy a bez neho by nemali stavby svoj význam. Je jedno, či máme na mysli rodinný dom, obytný dom, administratívnu budovu alebo nákupné centrum, žiadna z nich sa bez dverí nezaobíde. Rovnako je to aj v prípade fasádnych systémov, ktoré taktiež potrebujú svoj prechod. Možno by ste si mysleli, že pri hliníkovej presklenej fasáde sú dvere niečím výnimočným a musia byť odlišné ako pri iných stavbách. Z veľkej časti je to pravda, no aj táto fasáda potrebuje dvere, ktoré budú spĺňať hlavný účel a to prechod ľudí do budovy. Keďže hliníková sklená fasáda sa používa najmä pri komerčných veľkých budovách, kde sú umiestnené kancelárie alebo obchody, vzhľadu musia byť prispôsobené aj dvere. Vstupný priestor musí urobiť ten najlepší dojem, ktorý osloví nielen nepravidelných, ale aj pravidelných návštevníkov.

V prípade hliníkovej presklenej fasády môžete využiť napríklad automatické dvere, ktoré umožnia ľudom vstupovať nielen pohodlne a plynule, ale aj bezpečne. Tento typ dverí je presvedčivý nielen v detaile, ale aj jednoduchou montážou a obsluhou, ktorú ocení každý majiteľ. Významné sú aj dlhou životnosťou, kedy sa na ne môžete spoľahnúť po dobu dlhých desaťročí. Rozhodujúcim faktorom je aj vynikajúci pomer ceny a kvality, kedy vám bude poskytnutý ten najlepší výkon. Ak sa rozhodnete, že automatické dvere sú pre vašu hliníkovú fasádu tie pravé, vyberte si správnu firmu, ktorá vám poskytne kompletné služby. Okrem dodania dverí vám poskytnú montáž, uvedenie do prevádzky, údržbu a servis, čo je dôležitá súčasť existencie týchto dverí.

Okrem automatických dverí môžete v rámci hliníkovej presklenej fasády využiť aj posuvné dvere, ktoré sú ideálne pre akúkoľvek stavbu. Zaujímavé sú svojou kompaktnosťou, odolnosťou, energetickou úspornosťou a v neposlednom rade bezpečnosťou. Označiť ich môžeme za moderné riešenie rýchleho otvárania a zatvárania nielen vo verejných, ale aj obytných budovách. Tento druh vchodových dverí je taktiež synonymom komfortného prechádzania, kedy si dvere mnohí ľudia ani len nevšimnú. Okrem toho, že sú typické vyspelými technológiami, ukrývajú v sebe aj silu a krásu, ktoré iné dvere nemajú. Ak hľadáte riešenie pre vašu presklenú fasádu, vchodové dvere jej musíte úplne prispôsobiť. Dôležitý je nielen účel, ale aj dizajn, ktorý osloví každého, kto okolo nich čo i len prejde.

Zdielať na Facebook-u
Stretnutie v showroome

Prezentácia nášho showroomu, v ktorom si ukážeme jednotlivé typy našich okien, dverí a posuvných systémov vo forme zabudovaných funkčných vzoriek. Následná ukážka našej výroby a na záver konzultácia Vášho projektu do posledného detailu v zasadacej miestnosti pri chutnej káve.

Loading...
Prosím čakajte...