19
rokov
2005 - 2024
sk hu de

Garážové brány HÖRMANN

Garážové brány

Značková Hörmann kvalita Made in Germany 

Viac ako 85 rokov inovácií a skúseností, špičkové vyhotovenie dôležitých komponentov pre dlhotrvajúcu a spoľahlivú funkčnosť, prvotriedny dizajn a rôzme možnosti povrchových úprav, vzhľadu a pohonu.

Typy lamiel LPU67 a LPU42

Typy lamiel Hörmann

LPU 67 Thermo
Vynikajúca tepelná izolácia a energetická úspora, termicky oddelené lamely s hrúbkou 67mm, bezpečnosť proti vlámaniu RC2.

LPU 42
Veľmi dobrá izolácia a spoľahlivý chod, dvojstenné lamely s hrúbkou 42mm, možnosť bezpečnostnej triedy RC2.

Ochranné povrchové úpravy pre dlhodobú trvácnosť

Konečná úprava
Mimoriadne pevný ochranný lak, ktorý vysoko odoláva škrabancom a odpudzuje nečistoty.

Antigraffiti
Ochranný lak, z ktorého je možné ľahko odstrániť graffiti bežne dostupným čiastiacim prostriedkom.

1 - Dvojstenná lamela, 2 - Pozinkovanie, 3 - Polyesterová základná povrchová úprava, 4 - Konečná úprava alebo Antigraffiti

Špeciálne ochranné povrchové úpravy
Bezpečnosť proti vlámaniu triedy RC2

Bezpečnosť proti vlámaniu triedy RC2

Garážové brány Hörmann s výbavou sady  bezpečnostnej triedy RC2 dokonale odolávajú pokusom o vlámanie. Bezpečnosť je nutné riešiť aj v prípade garážových brán, ktoré sú často cieľom nežiadúcich osôb. V prípade záujmu o zvýšenú bezpečnosť odporúčame zvýšiť odolnosť na celom prízemí v prípade okien a dverí.

Super rýchle otváranie brány s inteligentnými prídavnými funkciami

Až o 75% vyššia rýchlosť otvárania (25cm/s), inteligentné ovládanie pomocou aplikácie BlueSecur, komfortné vetranie, LED osvetlenie, jednoduché programovanie, kvalitný oceľový kryt, možnosť prepojenia smart home (rozhranie HCP), nízka spotreba.

Pohon SupraMatic 4

Farby, dekory a povrchové úpravy garážových brán Hörmann

Dokonalá farebná harmónia v podaní rôznych jedinečných povrchov, ktoré boli vyvýjané spoluprácou so svetovými dizajnérmi a architektmi, ktorí udávajú budúce trendy v architektúre.

MatchColor + Color

Sandgrain

Planar

Decograin

Duragrain

Zdielať na Facebook-u
Stretnutie v showroome

Prezentácia nášho showroomu, v ktorom si ukážeme jednotlivé typy našich okien, dverí a posuvných systémov vo forme zabudovaných funkčných vzoriek. Následná ukážka našej výroby a na záver konzultácia Vášho projektu do posledného detailu v zasadacej miestnosti pri chutnej káve.

Loading...
Prosím čakajte...