SO EASY

Hliníkové okná SO EASY
Hliníkové okná budúnosti - Exkluzívny belgický profil

Hliníkové okná SO EASY

Hliníkové okná SO EASY sú inovatívne z každej strany.

Ide o najnovšie, najteplejšie a najmodernejšie hliníkové okná z nášho sortimentu. Hliníkové okná SO EASY boli navrhnuté podľa najnovších predpisov, vyrábajú sa inovatívnou technológiou. Profil je tvorený dvomi uzatvorenými hliníkovými profilmy, ktoré sú spojené širokými deliacimi pásmi z ABS materiálu s integrovanou patentovanou penovou vložkou, ktorá zabraňuje prechod chladu na vnútornú stranu profilu. Okná a presklené steny SO EASY dosahujú extrémne nízke hodnoty súčiniteľa prestupu tepla a splňujú prísne požiadavky na tepelnú ochranu budov.

Pasívny štandard so skrytým kovaním.

Pri spojení okien SO EASY s izolačným trojsklom sa dosahujú extrémne hodnoty súčiniteľa prestupu tepla okien, ktoré zodpovedajú požiadavkam pasívnych domov. Vyhovuje tiež pre nízkoenergetické domy, keďže dosahuje nízke hodnoty Uw už aj pri malých oknách, vďaka skrytým kovaniam (závesy krídiel sú pohľadovo skryté).

Ozajstná hodnota.

Naše produkty vyrábame zo srdca. Sústreďujeme sa na najmenšie detaily, aby sme Vám dodávali iba tie najkvalitnejšie výrobky. Zaručujeme dlhodobú spokojnosť a uspokojenie každonenným pohľadom.  

Ručná výroba hliníkových systémov

Seth - Dizajn hliníkových okien SO EASY

Seth

Dizajnová trieda Seth reprezentuje minimalistický dizajn, ktorý je vhodný do akéhokoľvek prostredia a štýlu stavby. Má hranaté línie a nízku pohľadovú výšku. Rám a krídlo je z exterieru v jednej rovine. Skryté kovanie v štandardnej zostave.

 

Hapi - Dizajn hliníkových okien SO EASY

Hapi

Trieda Hapi je dizajnová vychytávka, ktorá spočíva v takzvanom "skrytom" krídle, kde sa z pohľadu exteriéru opticky skryje krídlo. Trieda Hapi disponuje tiež nízkou pohľadovou výškou. Skryté kovanie v štandardnej zostave.

 

Mut - Dizajn hliníkových okien SO EASY

Mut

Extravagantná trieda Mut pre tých, ktorí sa chcú odlíšiť. Krídlo obsahuje zaujímavý dizajnový kúsok z exterieru, ktorý dodáva hliníkovým oknám úplne iný vzhľad. Skryté kovanie v štandardnej zostave.

 

Chepri - Dizajn hliníkových okien SO EASY

Chepri

Dizajnová trieda Chepri spĺňa požiadavky rustikálneho štýlu okien. Používa sa na zachovanie vzhľadu historických stavieb, kde by boli hranaté línie rušivé. Skryté kovanie v štandardnej zostave.

 

Amon - Dizajn hliníkových okien SO EASY

Amon

Trieda Amon sa využíva, ako náhrada vzhľadu drevených okien. Napríklad v rôznych historických budovách, kde je nutné zachovať pôvodný dizajn. Skryté kovanie v štandardnej zostave.

 

Technické parametre hliníkových okien SO EASY


Tepelno izolačné vlastnosti - EN 10077 - Uf > 0,81 W/m2
Okno 1230x1480mm Uw > 0,60 W/m2K

Kovanie - Skryté závesy
Stavebná hĺbka - rám 88mm
Priedušnosť - EN 12207 - Trieda 4
Vodotesnosť - E2250Pa
Odolnosť proti vetru - EN 12211 - C1 - C4
Prevádzková sila - EN 13115, EN 12046-1 - Trieda 1
Zaťaženie 80kg - EN 13115 - Trieda 4
Náraz - EN 13049 - Trieda 3-5
Zvuková izolácia - EN ISO140-3, EN ISO717-1 - 49 (-2:-5) dB
Odolnosť proti vlámaniu - NEN 5096/A1, ENV 1627 - Trieda 2

Vaše dvere o level vyššie!

Neveríte? Uvidíte.

Madlá rozdeľujeme na kolmé, ktoré sa montujú na plochu dvernej výplne a madlá, ktoré sú dostupné vo vyosenej variante, čiže sa dajú ...

INTER-OKNO je dobrý anjel

Partner systému dobrý anjel

INTER-OKNO je dobrý anjel. Firma INTER-OKNO s.r.o. sa stáva oficiálnym partnerom systému dobrý anjel.

Ako namontovať okná ?

Turbošróbmi, alebo kotvami?

Pri montáži okien je veľmi zásadným krokom jeho uchytenie alebo „kotvenie“ do steny. Najrozšírenejšími spôsobmi je uchytenie ...

Pomôžeme Vám?