19
rokov
2005 - 2024
sk hu de

Plastové okná Aluplast NEO 76 MD

Plastové okná Aluplast NEO 76 MD

 Hranatá dizajnová línia plastových okien 

Okná Aluplast zaručujú trvanlivosť a komfort používania.

Značkové plastové okná Aluplast. Systém NEO 76 MD je inovatívny profil okien budúcnosti s hranatými líniami a štandarným použitím izolačného trojskla. Inovatívna 6-komorová konštrukcia, zo stavebnou hĺbkou 76mm a sofistikované tesniace technológie zaručujú požadovanú kvalitu. Zaručuje optimálnu izoláciu okien a najlepšiu energetickú účinnosť. Profil (MD) je vybavený pridaným stredovým tesnením (trojtesnenie). Kvalitné tesnenie zvyšuje tepelnú a zvukovú izoláciu pred nepriaznivými podmienkami počasia. Táto generácia systému okien ponúka optimálne izolačné vlastnosti. Okná NEO 76MD sú určené pre rekonštrukcie, rodinné domy a novostavby.

Okná Aluplast NEO 76 MD

Technické parametre plastových okien Aluplast NEO 76 MD

Stavebná hĺbka rámu: 76mm
Možnosť zasklenia: Izolačné trojsklo s teplým rámikom
Tesnenie: Možnosť čiernej a šedej
Počet komôr: 6
Zasklenie: 4/18/4/18/4 TGI Ug=0,5 W/m2K
Typ profilu: MD so stredovým tesnením
Línie profilu: Hranaté

Celkové hodnotenie: 8.9/10

Tepelnoizolačné vlastnosti okien Aluplast NEO 76 MD

Izolačné vlastnosti okien Aluplast NEO 76 MD sú nadštandardné. Hodnota Uw=0,73 spĺňa požiadavky nízko-energetických domov.

Uw = 0,73 W/m2K
Uf = 1,00 W/m2K
Ug = 0,50 W/m2K

 

Trieda "PREMIUM"

Plastové okná Aluplast NEO 76 MD zaraďujeme do prémiovej triedy. Rada premium patrí medzi kvalitatívnu špičku plastových okien, je to najúspornejšia trieda, ktorá ponúka prémiové izolačné schopnosti vďaka ktorým ušetríte na kúrení. Všetko najlepšie spojené do jedného, trvanlivý a spoľahlivý celok. Individuálne riešenie pre všetkých.

Farby a dekory okien Aluplast NEO 76 MD

Plastové okná Aluplast ponúkajú rôzne typy povrchových úprav v podobe hladkých fólií a drevodekorov, ktoré upútajú na prvý pohľad. Inovatívne dekoračné fólie sú trvácne a odolné voči poveternostným vplyvom. 

Štandardná skupina laminovacích fólií Aluplast NEO 76 MD

 

Zdielať na Facebook-u
Stretnutie v showroome

Prezentácia nášho showroomu, v ktorom si ukážeme jednotlivé typy našich okien, dverí a posuvných systémov vo forme zabudovaných funkčných vzoriek. Následná ukážka našej výroby a na záver konzultácia Vášho projektu do posledného detailu v zasadacej miestnosti pri chutnej káve.

Loading...
Prosím čakajte...