19
rokov
2005 - 2024
sk hu de

Plastové okná Rehau Synego 80 MD

Plastové okná

Prémiový okenný systém triedy A

Profily novej generácie s vysokým dôrazom na nemeckú kvalitu.

Okná Rehau Synego sa vďaka stavebnej hĺbke 80 mm, trojitého zasklenia a sedemkomorovému prevedeniu rámu stáva ideálným systémom, ktorý spĺňa všetky požiadavky v oblasti novostavieb či rekonštrukcií. Jeho jedinečné usporiadanie a počet komôr a použitie stredového testenia v kombinácii s ideálnou stavebnou hĺbkou umožňuje použitie širokej škály izolačných trojskiel. Profilový systém Synego 80 dosahuje vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Profilový systém zodpovedá kvalite triedy A. Už v základnom prevedení so stredovým tesnením a s izolačným trojsklom hrúbky 48mm spĺňa prísne tepelnoizolačné požiadavky pasívnych domov.

Okná Rehau Synego 80 MD

Technické parametre plastových okien Rehau Synego 80 MD

Stavebná hĺbka rámu: 80mm
Možnosť zasklenia: Izolačné trojsklo s teplým rámikom
Tesnenie: Možnosť čiernej a šedej
Počet komôr: 7
Zasklenie: 4/18/4/18/4 TGI Ug=0,5 W/m2K
Typ profilu: MD so stredovým tesnením
Línie profilu: Hranaté

Celkové hodnotenie: 9.3/10

Tepelnoizolačné vlastnosti okien Rehau Synego 80 MD

Vynikaúce izolačné schopnosti vďaka nemeckej kvality okien REHAU s izolačným trojsklom a teplým rámikom TGI.

Uw = 0,77 W/m2K
Uf = 1,00 W/m2K
Ug = 0,50 W/m2K

 

Trieda "PREMIUM"

Plastové okná Rehau Synego 80 MD zaraďujeme do prémiovej triedy. Rada premium patrí medzi kvalitatívnu špičku plastových okien, je to najúspornejšia trieda, ktorá ponúka prémiové izolačné schopnosti vďaka ktorým ušetríte na kúrení. Všetko najlepšie spojené do jedného, trvanlivý a spoľahlivý celok. Individuálne riešenie pre všetkých.

Farby a dekory okien Rehau

Plastové okná Rehau ponúkajú najrozsiahlejšie typy povrchových úprav v podobe hladkých fólií a drevodekorov, ktoré upútajú na prvý pohľad. Inovatívne dekoračné fólie Rehau sú trvácne a odolné voči poveternostným vplyvom. 

Štandardná skupina laminovacích fólií Rehau

 

Cenová ponukaVyžiadať nezáväznú cenovú kalkuláciu

Zdielať na Facebook-u
Stretnutie v showroome

Prezentácia nášho showroomu, v ktorom si ukážeme jednotlivé typy našich okien, dverí a posuvných systémov vo forme zabudovaných funkčných vzoriek. Následná ukážka našej výroby a na záver konzultácia Vášho projektu do posledného detailu v zasadacej miestnosti pri chutnej káve.

Loading...
Prosím čakajte...