19
rokov
2005 - 2024
sk hu de

Montáž a výroba hliníkovýchokien a dverí - Matúškovo

Záhradný domček s vinicou.

Montáž hliníkových okien, vchodových dverí a skladacích posuvných dverí so zvýšenou izoláciou vo forme 5-krídlového prevedenia. Aktívne krídla sú vybavené obojstrannou kľučkou a zámkom, otváranie pasívnych krídiel zabezpečujú otočné zamykateľné znížené kľučky. Vchodové dvere obsahujú hliníkové dverné panely s mliečnym sklom, dizajnové valcové dverné závesy DR.HAHN, obojstrannú kľučku a 3-bodové automatické zamykanie. Konštrukcie osadené na špeciálne profily (purenit), ktoré sú dokonale izolačné, pevné a vodeodolné. Zaujímavosťou projektu je presvetlenie vinice cez špeciálne vitrážne sklo, ktoré sa výrábalo na zákazku. 

Povrchová úprava konštrukcií: Matná farba RAL7039
Zasklenie: Izolačné trojsklo + swisspacer
Montáž: PU pena + izolačné pásky

Použité systémy:
Hliníkové skladacie posuvné dvere WICSLIDE 75FD
Hliníkové vchodové dvere WICSTYLE 75 evo
Hliníkové okná WICLINE 75 evo

Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí - Matúškovo
Zdielať na Facebook-u
Stretnutie v showroome

Prezentácia nášho showroomu, v ktorom si ukážeme jednotlivé typy našich okien, dverí a posuvných systémov vo forme zabudovaných funkčných vzoriek. Následná ukážka našej výroby a na záver konzultácia Vášho projektu do posledného detailu v zasadacej miestnosti pri chutnej káve.

Loading...
Prosím čakajte...