19
rokov
2005 - 2024
sk hu de

Montáž a výroba hliníkovýchskladacích dverí WICSLIDE 75FD

Exkluzívny záhradný domček s nádherným výhľadom.

Montáž hliníkových skladacích posuvných dverí s bezbariérovým prahom so štetinovým tesnením vo forme 3-krídlového a 8-krídlového prevedenia. Aktívne krídla sú vybavené obojstrannou kľučkou a zámkom, otváranie pasívnych krídiel zabezpečujú otočné zamykateľné znížené kľučky. 

Povrchová úprava konštrukcií: Matná farba RAL8002
Zasklenie: Izolačné dvojsklo + swisspacer

Použité systémy:
Hliníkové skladacie posuvné dvere WICSLIDE 75FD

Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí WICSLIDE 75FD Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí WICSLIDE 75FD Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí WICSLIDE 75FD Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí WICSLIDE 75FD Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí WICSLIDE 75FD Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí WICSLIDE 75FD Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí WICSLIDE 75FD Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí WICSLIDE 75FD Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí WICSLIDE 75FD Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí WICSLIDE 75FD Montáž a výroba hliníkových skladacích dverí WICSLIDE 75FD
Zdielať na Facebook-u
Stretnutie v showroome

Prezentácia nášho showroomu, v ktorom si ukážeme jednotlivé typy našich okien, dverí a posuvných systémov vo forme zabudovaných funkčných vzoriek. Následná ukážka našej výroby a na záver konzultácia Vášho projektu do posledného detailu v zasadacej miestnosti pri chutnej káve.

Loading...
Prosím čakajte...