19
rokov
2005 - 2024
sk hu de

Výroba a montáž hliníkovýchfasád a dverí ATRIUM Rovinka

Realizácia hliníkovej fasádnej steny s integrovanými vchodovými dverami a sklopnými oknami v polyfunkčnom objekte ATRIUM v Rovinke. Fasáda obsahuje 90 stupňové rohové spoje vo forme štrukturálneho rohu, kde sa dve sklá lepia do rohu a štandardný profilový roh. Vchodové dvere sa otvárajú smerom do exteriéru so štandardným vybavením. Sklopné okná nad dverami sa ovládajú pákovým ovládaním. 

Investor mal neobvyklú požiadavku na zvukový útlm Rw=42dB pre posuvný systém na poschodí, túto požiadavku sme hravo splnili, keďže zdvižno-posuvné systémy máme certifikované až do Rw=47dB. 

Povrchová úprava konštrukcií: RAL7016
Zasklenie: Bezpečnostné izolačné trojsklo VSG + čierny dištančný rámik swisspacer
Typ montáže: Montáž s polyuretánovou penou a švajčiarskymi tesniacimi páskami

Použité systémy:
Hliníkové okná WICLINE 75 evo
Hliníkové vchodové dvere WICSTYLE 75 evo
Hliníkový zdvižno-posuvný systém WICSLIDE 160
Hliníková fasáda WICTEC 50

Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka Výroba a montáž hliníkových fasád a dverí ATRIUM Rovinka
Zdielať na Facebook-u
Stretnutie v showroome

Prezentácia nášho showroomu, v ktorom si ukážeme jednotlivé typy našich okien, dverí a posuvných systémov vo forme zabudovaných funkčných vzoriek. Následná ukážka našej výroby a na záver konzultácia Vášho projektu do posledného detailu v zasadacej miestnosti pri chutnej káve.

Loading...
Prosím čakajte...