18
rokov
2005 - 2023

Výroba a montáž hliníkových okien a dverí - KRTKODOM

Zaujímavosťou projektu "KRTKODOM" je rohová atypická zasklená stena v dvoch rôznych uhloch, ktorú sme navrhli, vyrobili a namontovali presne podľa požiadaviek architekta a investora. Rohová stena obsahuje špeciálne izolačné trojsklo, ktoré má znížený solárny faktor, aby sa v letných mesiacoch neprehrieval interiér. Ďalej sme do konštrukcie integrovali zdvižno-posuvný systém s bezbariérovým prahom a modernú vychytávku vo forme vetracej klapky, ktorá je takmer neviditeľná a v prípade potreby je možné ju otvoriť a vyvetrať. 

Povrchová úprava konštrukcií: RAL9005 finestructure
Zasklenie: Izolačné bezpečnostné trojsklo so zníženým solárnym faktorom + čierny dištančný rámik swisspacer
Typ montáže: Montáž s polyuretánovou penou a švajčiarskymi tesniacimi páskami

Použité systémy:
Hliníkové vchodové dvere WICSTYLE 75 evo
Hliníkový zdvižno-posuvný systém WICSLIDE 160
Hliníkové okná WICLINE 75evo

Výroba a montáž hliníkových okien a dverí - KRTKODOM Výroba a montáž hliníkových okien a dverí - KRTKODOM Výroba a montáž hliníkových okien a dverí - KRTKODOM Výroba a montáž hliníkových okien a dverí - KRTKODOM Výroba a montáž hliníkových okien a dverí - KRTKODOM Výroba a montáž hliníkových okien a dverí - KRTKODOM Výroba a montáž hliníkových okien a dverí - KRTKODOM
Zdielať na Facebook-u Zdieľať na Twitteri
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku
WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

Pomôžeme Vám?