19
rokov
2005 - 2024
sk hu de

Výroba a montáž hliníkovýchokien a dverí - KRTKODOM

Zaujímavosťou projektu "KRTKODOM" je rohová atypická zasklená stena v dvoch rôznych uhloch, ktorú sme navrhli, vyrobili a namontovali presne podľa požiadaviek architekta a investora. Rohová stena obsahuje špeciálne izolačné trojsklo, ktoré má znížený solárny faktor, aby sa v letných mesiacoch neprehrieval interiér. Ďalej sme do konštrukcie integrovali zdvižno-posuvný systém s bezbariérovým prahom a modernú vychytávku vo forme vetracej klapky, ktorá je takmer neviditeľná a v prípade potreby je možné ju otvoriť a vyvetrať. 

Povrchová úprava konštrukcií: RAL9005 finestructure
Zasklenie: Izolačné bezpečnostné trojsklo so zníženým solárnym faktorom + čierny dištančný rámik swisspacer
Typ montáže: Montáž s polyuretánovou penou a švajčiarskymi tesniacimi páskami

Použité systémy:
Hliníkové vchodové dvere WICSTYLE 75 evo
Hliníkový zdvižno-posuvný systém WICSLIDE 160
Hliníkové okná WICLINE 75evo

Výroba a montáž hliníkových okien a dverí - KRTKODOM Výroba a montáž hliníkových okien a dverí - KRTKODOM Výroba a montáž hliníkových okien a dverí - KRTKODOM Výroba a montáž hliníkových okien a dverí - KRTKODOM Výroba a montáž hliníkových okien a dverí - KRTKODOM Výroba a montáž hliníkových okien a dverí - KRTKODOM Výroba a montáž hliníkových okien a dverí - KRTKODOM
Zdielať na Facebook-u
Stretnutie v showroome

Prezentácia nášho showroomu, v ktorom si ukážeme jednotlivé typy našich okien, dverí a posuvných systémov vo forme zabudovaných funkčných vzoriek. Následná ukážka našej výroby a na záver konzultácia Vášho projektu do posledného detailu v zasadacej miestnosti pri chutnej káve.

Loading...
Prosím čakajte...