19
rokov
2005 - 2024
sk hu de

Výroba a montáž hliníkovýchokien a dverí RD Šamorín

Aj štandardný rodinný dom môže vyniknúť s kvalitnými hliníkovými oknami a dverami v spojení s profesionálnou montážou podľa STN. Hliníkové vchodové dvere sú vybavené so štandardným krídlom, kde je osadené pieskované sklo, obojstrannou eloxovanou kľučkou a viacbodovým automatickým zámkom. Hliníkové zdvižno-posuvné dvere disponujú bezbariérovým prahom, ktorý je zapustený pod úroveň hotovej podlahy. Konštrukcie sú osadené na najkvalitnejších izolačných podkladových profiloch, ktoré sú extrémne pevné a nenasiakavé. 

Povrchová úprava konštrukcií: RAL7006
Zasklenie: Izolačné trojsklo + čierny dištančný rámik swisspacer
Typ montáže: Montáž s polyuretánovou penou a švajčiarskymi tesniacimi páskami

Použité systémy:
Hliníkové vchodové dvere WICSTYLE 75 evo
Hliníkový zdvižno-posuvný systém WICSLIDE 160
Hliníkové okná WICLINE 75evo

Výroba a montáž hliníkových okien a dverí RD Šamorín Výroba a montáž hliníkových okien a dverí RD Šamorín Výroba a montáž hliníkových okien a dverí RD Šamorín Výroba a montáž hliníkových okien a dverí RD Šamorín Výroba a montáž hliníkových okien a dverí RD Šamorín Výroba a montáž hliníkových okien a dverí RD Šamorín Výroba a montáž hliníkových okien a dverí RD Šamorín Výroba a montáž hliníkových okien a dverí RD Šamorín Výroba a montáž hliníkových okien a dverí RD Šamorín Výroba a montáž hliníkových okien a dverí RD Šamorín Výroba a montáž hliníkových okien a dverí RD Šamorín Výroba a montáž hliníkových okien a dverí RD Šamorín
Zdielať na Facebook-u
Stretnutie v showroome

Prezentácia nášho showroomu, v ktorom si ukážeme jednotlivé typy našich okien, dverí a posuvných systémov vo forme zabudovaných funkčných vzoriek. Následná ukážka našej výroby a na záver konzultácia Vášho projektu do posledného detailu v zasadacej miestnosti pri chutnej káve.

Loading...
Prosím čakajte...