Odborné poradenstvo

Odborné poradenstvo v oblasti riešenia okenno dverných systémov a tieniacej techniky

Chystáte sa vymeniť okná alebo dvere? Plánujete zakúpiť garážové brány, tieniacu techniku alebo rôzne doplnky k oknám a dverám? Ak si neviete poradiť s výberom, obráťte sa na nás. Našim cieľom je spokojnosť klientov. A ak máte byť spokojní, musíte si vybrať produkt, ktorý bude presne zodpovedať vašim potrebám a požiadavkám.

Sme presvedčení o tom, že každá stavba je špecifická a každý klient má iné požiadavky. A naša dlhoročná prax ukázala, že každú otázku zákazníka je vždy potrebné posúdiť individuálne. Práve na to je tu náš tím kvalifikovaných zamestnancov. Dokážeme vám poradiť nielen s výberom správneho materiálu pre vaše okná či dvere, ale aj s výberom vhodného dekoru, doplnkov, typov okien a dverí, či ohľadom ich tepelnoizolačných a zvukovo izolačných vlastností.

Kontaktujte nás a spolu vyberieme ideálne riešenie pre vašu stavbu

O svojich zákazníkov sa staráme aj potom, čo si u nás produkt zakúpia. A preto sa naše odborné poradenstvo nekončí len výberom správneho produktu. Obráťte sa na nás aj v prípade, ak potrebujete poradiť v ďalších otázkach. Poradíme vám napríklad ohľadom starostlivosti o zakúpené produkty, či ohľadom správnej montáže.

 

Hydroizolácia pri montáži okien, dverí a posuvných systémov

Ak sa rozhodnete, že chcete svoje obydlie čo najviac ochrániť voči vlhkostiam pripojovacej škári, parozábrana hydroizolácia je tým správnym riešením. Pomocou samolepiacej pásky nalepíme na okenný rám paropriepustnú fóliu z exteriérovej strany okna a parotesnú fóliu z vnútornej strany.

Plastové vs. hliníkové dvere: 5 dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre hliníkové

Poradíme Vám pri výbere tých správnych dverí

Rozhodli ste sa pre kúpu nových vchodových dverí? Ak sa neviete rozhodnúť, či zvoliť plastové alebo hliníkové dvere, nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi radami. Prečo je hliník jednotkou na trhu?

Okenné fixné sieťky

Siete proti hmyzu ponúkame vo všetkých možných konštrukčných variantoch na všetky typy okien. Spájajú v sebe jednoduchosť riešení montáže s vysokou úžitkovou hodnotou.

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu