Odborné poradenstvo

Odborné poradenstvo v oblasti riešenia okenno dverných systémov a tieniacej techniky

Chystáte sa vymeniť okná alebo dvere? Plánujete zakúpiť garážové brány, tieniacu techniku alebo rôzne doplnky k oknám a dverám? Ak si neviete poradiť s výberom, obráťte sa na nás. Našim cieľom je spokojnosť klientov. A ak máte byť spokojní, musíte si vybrať produkt, ktorý bude presne zodpovedať vašim potrebám a požiadavkám.

Sme presvedčení o tom, že každá stavba je špecifická a každý klient má iné požiadavky. A naša dlhoročná prax ukázala, že každú otázku zákazníka je vždy potrebné posúdiť individuálne. Práve na to je tu náš tím kvalifikovaných zamestnancov. Dokážeme vám poradiť nielen s výberom správneho materiálu pre vaše okná či dvere, ale aj s výberom vhodného dekoru, doplnkov, typov okien a dverí, či ohľadom ich tepelnoizolačných a zvukovo izolačných vlastností.

Kontaktujte nás a spolu vyberieme ideálne riešenie pre vašu stavbu

O svojich zákazníkov sa staráme aj potom, čo si u nás produkt zakúpia. A preto sa naše odborné poradenstvo nekončí len výberom správneho produktu. Obráťte sa na nás aj v prípade, ak potrebujete poradiť v ďalších otázkach. Poradíme vám napríklad ohľadom starostlivosti o zakúpené produkty, či ohľadom správnej montáže.

 

Zalomil sa kľuč vo dverách

Čo mám robiť?

Možno ste sa aj vy ocitli v situácií, keď sa vám jednoducho zalomil kľúč vo dverách. Buď ste do dverí vložili nesprávny ...

Ako vyzdobiť okno na Vianoce?

Prišiel čas!

Zdobenie interiéru by ste nemali brať na ľahkú váhu, pretože práve na Štedrý deň je vesmír veľmi citlivý a vy tak môžete dopomôcť vašej ...

Terasa v zime nemusí chátrať, vyskúšajte 5 ľahkých tipov na údržbu

Vlastníte krásnu terasu, ktorá vám robí rok čo rok radosť.Milujete tie slnečné rána, keď si môžete vychutnať práve na terase šálku vašej obľúbenej kávy či zákusku s tými najbližšími? Ak k tomu pridáme výhľad na okolité hory či prírodné úkazy, neexistuje snáď krajší začiatok dňa.

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu