Odborné poradenstvo

Odborné poradenstvo v oblasti riešenia okenno dverných systémov a tieniacej techniky

Chystáte sa vymeniť okná alebo dvere? Plánujete zakúpiť garážové brány, tieniacu techniku alebo rôzne doplnky k oknám a dverám? Ak si neviete poradiť s výberom, obráťte sa na nás. Našim cieľom je spokojnosť klientov. A ak máte byť spokojní, musíte si vybrať produkt, ktorý bude presne zodpovedať vašim potrebám a požiadavkám.

Sme presvedčení o tom, že každá stavba je špecifická a každý klient má iné požiadavky. A naša dlhoročná prax ukázala, že každú otázku zákazníka je vždy potrebné posúdiť individuálne. Práve na to je tu náš tím kvalifikovaných zamestnancov. Dokážeme vám poradiť nielen s výberom správneho materiálu pre vaše okná či dvere, ale aj s výberom vhodného dekoru, doplnkov, typov okien a dverí, či ohľadom ich tepelnoizolačných a zvukovo izolačných vlastností.

Kontaktujte nás a spolu vyberieme ideálne riešenie pre vašu stavbu

O svojich zákazníkov sa staráme aj potom, čo si u nás produkt zakúpia. A preto sa naše odborné poradenstvo nekončí len výberom správneho produktu. Obráťte sa na nás aj v prípade, ak potrebujete poradiť v ďalších otázkach. Poradíme vám napríklad ohľadom starostlivosti o zakúpené produkty, či ohľadom správnej montáže.

 

Fasádna markíza

Fasadné Markízy majú niekoľko predností. Predovšetkým sú schopné zatieniť väčšie plochy terás, balkónov či presklených výkladov.

Dverné sieťky rámové

Pevné dverové siete sú nevyhnutným a praktickým doplnkom moderného bývania. Vďaka širokej škále sieťových profilov nie je problém osadiť sieťku na akékoľvek balkonové okno.

Čo znamená montáž okien?

Kvalitná montáž

Pred osádzaním okien pri novostavbách alebo ich výmene pri rekonštrukcii sa väčšinou radíme s odborníkmi o ...

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu