Odborné poradenstvo

Odborné poradenstvo v oblasti riešenia okenno dverných systémov a tieniacej techniky

Chystáte sa vymeniť okná alebo dvere? Plánujete zakúpiť garážové brány, tieniacu techniku alebo rôzne doplnky k oknám a dverám? Ak si neviete poradiť s výberom, obráťte sa na nás. Našim cieľom je spokojnosť klientov. A ak máte byť spokojní, musíte si vybrať produkt, ktorý bude presne zodpovedať vašim potrebám a požiadavkám.

Sme presvedčení o tom, že každá stavba je špecifická a každý klient má iné požiadavky. A naša dlhoročná prax ukázala, že každú otázku zákazníka je vždy potrebné posúdiť individuálne. Práve na to je tu náš tím kvalifikovaných zamestnancov. Dokážeme vám poradiť nielen s výberom správneho materiálu pre vaše okná či dvere, ale aj s výberom vhodného dekoru, doplnkov, typov okien a dverí, či ohľadom ich tepelnoizolačných a zvukovo izolačných vlastností.

Kontaktujte nás a spolu vyberieme ideálne riešenie pre vašu stavbu

O svojich zákazníkov sa staráme aj potom, čo si u nás produkt zakúpia. A preto sa naše odborné poradenstvo nekončí len výberom správneho produktu. Obráťte sa na nás aj v prípade, ak potrebujete poradiť v ďalších otázkach. Poradíme vám napríklad ohľadom starostlivosti o zakúpené produkty, či ohľadom správnej montáže.

 

Vianoce a nový rok 2016

Veselé Vianoce a šťastný nový rok!

Keď Boh otvoril (inter) okno na nebi, opýtal sa nás: “Aké je Vaše vianočné prianie?” Odpovedali sme: “Pane, ...

Okná a dvere bez montáže?

Múdre rozhodnutie?

Nadišiel čas výmeny okien, a tak by ste si ich radi objednali. Rozmery, rám, farba, typ skla. Všetko máte vybraté, akurát ...

Vyberáme bezprahové dvere

Dvere vhodné do interiéru

Bezprahové dvere stále patria medzi najobľúbenejšie typy dverí do interiéru. Komfortný prechod bez prahu umožňuje špeciálny hliníkový ...

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu