Plastové okná

Plastové okná - cenovo výhodné okná

Plastové okná

Moderné a elegantné 
Energetická úspornosť okna v atraktívnych cenách 

Bez údržby sa rovná bez starostí s dlhou životnosťou. Ponúkame okná na celý život. Plastové okná vďaka širokému výberu farebných dekorov a kvalitnému technickému prevedeniu uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka. Vybrané modely plastových okien obstoja aj pri použití v nízkoenergetických a pasívnych domoch, kde vám pomôžu zabezpečiť komfortné bývanie za prijateľné ceny. 

Okná triedy Diamant - Rehau geneo rau-fipro 86 MD

Plastové okná triedy Diamant - Rehau Geneo rau-fipro 86 MD

Je predovšetkým určený pre nízkoenergetické a pasívne domy. Keďže sa skladá z kompozitného materiálu, má vysokú stabilitu a dosahuje zaujímavé tepelnoizolačné vlastnosti. Ďalšou veľkou výhodou je trojsklo (Ug=0,6) bez príplatku.

Viac o plastových oknách Diamant

 

Okná triedy Gold A+ - Veka Softline 82 MD

Plastové okná triedy Gold A+ - Veka Softline 82 MD

Hlavnými prednosťami okien Softline 82 MD je sedemkomorový profilový systém a možnosť použitia "Aluclip" z vonkajšej strany, ktoré dodávajú nadčasový vzhľad a samozrejme trojsklo (Ug=0,6) bez príplatku.

Viac o plastových oknách Gold A+

 

Okná triedy Gold+ - Salamander bluEvolution 82 MD

Plastové okná triedy Gold+ - Salamander bluEvolution 82 MD

Inovatívny šesťkomorový profilový systém plastových okien s trojtesnením a s trojsklom (Ug=0,6) bez príplatku. Optimálne tepelnoizolačné vlastnosti zaručuje stavebná hĺbka 82mm.

Viac o plastových oknách Gold+

 

Okná triedy Silver - Salamander bluEvolution 73 AD

Plastové okná triedy Silver - Salamander bluEvolution 73 AD

Najdostupnejšie plastové okná štandardných parametrov s použitím izolačných dvojskiel, alebo trojskiel. 

Viac o plastových oknách Silver

 

Cenník plastových okien na Vami udané rozmery si vyžiadajte v sekcii cenová ponuka. Okná si môžete vybrať z rôznych farieb, typov otvráraní (jednokrídlové, dvojkrídlové, trojkrídlové, balkónové dvere, vchodové dvere a posuvné systémy), ale aj alternatívu trojskla a dvojskla. Taktiež rôzne doplnky okien, ako tieniaca technika, ochrana proti hmyzu a parapety. 

Príslušenstvo okien 

Vonkajšie žalúzie Z90 Hliníkové nadokenné rolety Hliníkové predokenné rolety Plastové predokenné rolety Žalúzie Plissé systém - svetová jednotka dverných sietí Rolovacie sieťky Okenné sieťky Dverné sieťky Parapety​​

Okná dnes

Moderný doplnok domácnosti

Tak ako architektúra napreduje tak napreduje aj dizajn a široká škála farebných profilov, ktoré viete dokonale zladiť s Vašim interiérom s parketami, nábytkom či s tapetami.

Malé alebo veľké presklenie?

Objasnime si to.

Ak si aj vy túžite dať namontovať veľké fixné okná, teda presklenie, siahnite po spoľahlivom výrobcovi, ktorý má nielen výborné meno na ...

Bez DPH?

Kto a kedy môže?

Čo sa týka ceny, ako to vlastne funguje v prípade, že ste stavebnícka firma? Kto má nárok na platbu bez dph? Udiali sa nejaké zmeny za tento rok?

Pomôžeme Vám?

Vyplňte telefónny kontakt a meno a my Vás kontaktujeme.


(zadajte slovo "okno")