18
rokov
2005 - 2023

Bezkonkurenčná cena je dôležitá, ale aj prevedená práca montáže

25/10/2018

Bezkonkurenčná cena je dôležitá, ale aj prevedená práca montáže 

 

Ak Vám záleží na  kvalite samotných okien a dverí, ale aj na prevedenej montáži. Je nesmierne dôležité, aby nevznikal tepelný most a zároveň boli zachované tepelno-izolačné vlastnosti okien dverí a fasády. Ak by inštalácia okien nebola vykonaná dôkladne, mohlo by cez ne unikať až 40% tepla, čo by ste pocítili najmä na vysokých účtoch za vykurovanie. Medzi najčastejšie chyby pri montáži patrí netesnosť konštrukcie medzi krídlami a rámom okna, no skúsený pracovník veľmi dobre vie, na čo si musí dať pozor a čomu by mal venovať náležitú pozornosť.

Vyhnite sa nespravného výberu

Mnoho ľudí si dokáže vybrať okná a dvere pomerne v krátkom čase. Nezaujíma ich totiž nič iné, len cena, možno niektoré z vlastností, a to je obrovská chyba! Nielen, že si musíme všímať funkčné parametre, použitý materiál, okenné profily či schopnosť izolácie, ale tiež dodávateľa, prípadne firmu, ktorá vám príde okná namontovať. Aj keby si zakúpite tie najdrahšie okná, pri zle vykonanej inštalácií by ani z časti nespĺňali to, čo by okná spĺňať mali. V tomto prípade je nutné všímať si pôsobnosť firmy na trhu, predchádzajúce skúsenosti a v neposlednom rade i referencie a brand spoločnosti. Veď ako inak zistíte, či je firma skutočne taká, za akú sa pokladá, ak nie od ostatných zákaznikov a pozitívnych recenzií V žiadnom prípade sa nenechajte nalákať na podozrivo nízke ceny a na firmy ktoré Vám ponúkajú mätúce informacie (napr.: stačí aj dvojsklo ,trojsklo má viššie tepelnoizolačné vlastnosti,pri montáži stačí aj pena, zbytočné je montovať páskami, atď...) A aké sú najčastejšie chyby, ktoré vznikajú ako dôsledok nesprávne vykonanej montáže,alebo to vôbec nie sú chyby? 

rosenie okien (vzniká z nadmernej vlhkosti interieru,nedostatočné vetranie)

prefukovanie cez okná,(vznik nedostatečného prítlaku kovania,zvyčajne je to o nasteveni s imbusovým klúčom)

vŕzganie pri otváraní a zatváraní. ( premazanie a nastavenie kovania)

Ak ste aj vy spozorovali niektorú z týchto chýb, prípadne máte s oknami iné starosti, neváhajte a kontaktujte dodávateľa a dohodnúť si riešenia.

Zdielať na Facebook-u Zdieľať na Twitteri
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka
Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formuláru. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

zobraziť cenovú ponuku
WICLINE 75

WICLINE 75

Veka 82

Veka 82

WICSLIDE 75FD

WICSLIDE 75FD

WICSTYLE 75 PANEL

WICSTYLE 75 PANEL

Pomôžeme Vám?